Autor Tema: Imaginarni Auto  (Posjeta: 50936 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jakov

• 2.5
  • **
  • Nikad Siti, Uvijek Zedni
Imaginarni Auto
« : Pet 00:10:34 22.06.2012. »
Napokon kupljena i registrirana   :drink:

[privitak je izbrisao admin]
« Zadnja izmjena: Pet 00:11:12 22.06.2012. jakov »
Clint: "Svatko ima pravo jednom u zivotu ispast naivcina"

Offline Dr. Fabi

• 2.5
  • **
Odg: Imaginarni Auto
« Odgovori #1 : Pet 01:10:56 22.06.2012. »
Prekrasna!  :super:
osvetnik  :sablja:

Offline miro

• 2.5
  • **
« Odgovori #2 : Pet 06:25:12 22.06.2012. »
vauu   :good: :bravo:

clio

• Gost
« Odgovori #3 : Pet 08:12:57 22.06.2012. »
Sta je Marin prodao!!!  :tres: :tres:

Offline z3kan

• Il Capo Di Tutti Capi
  • 3.5
  • Jazo Đedai
« Odgovori #4 : Pet 09:00:37 22.06.2012. »
odličan auto za napraviti kokošinjac  :DD:  :joj: bez ljutnje al daj ju vozi ovako malo pa onda ju konvertiraš u kokošinjac  ;)

Offline jakov

• 2.5
  • **
« Odgovori #5 : Pet 09:07:59 22.06.2012. »
Sta je Marin prodao!!!  :tres: :tres:

ja aute samo u Lovranu kupujem, pazi se, doci cu i po tvoju  :D:

bit ce jos koja slika, trebam ju oprat jos pa da zasja. jedini poslovi sta se trebaju napraviti su vezani na duze stajanje, tako da mislim sve gumeno promjeniti. jedna manzeta mi je vec pocela pustat mast. to sam vec provjerio, ima za kupiti...

ali na kocnice nikako da se naviknem...

jel to normalno da kad das gas zatvara zavoj a kad pustis gas otvara?

odličan auto za napraviti kokošinjac  :DD:  :joj: bez ljutnje al daj ju vozi ovako malo pa onda ju konvertiraš u kokošinjac  ;)

ako mislis na kavez onda da kazem da sam odustao od toga, auto je predobar za to i bilo bi mi zao... imam sljedeci cilj: bilstein, brembo i 300 ks  :D:

Offline z3kan

• Il Capo Di Tutti Capi
  • 3.5
  • Jazo Đedai
« Odgovori #6 : Pet 09:12:34 22.06.2012. »
to u zavoju uvijek španaš,napneš auto i miluješ mu gas pedalu  ;)

b6 i brembo  :bravo: :good: 300ks  :zvizd:

clio

• Gost
« Odgovori #7 : Pet 09:54:13 22.06.2012. »

ja aute samo u Lovranu kupujem, pazi se, doci cu i po tvoju  :D:

bit ce jos koja slika, trebam ju oprat jos pa da zasja. jedini poslovi sta se trebaju napraviti su vezani na duze stajanje, tako da mislim sve gumeno promjeniti. jedna manzeta mi je vec pocela pustat mast. to sam vec provjerio, ima za kupiti...

ali na kocnice nikako da se naviknem...

jel to normalno da kad das gas zatvara zavoj a kad pustis gas otvara?

ako mislis na kavez onda da kazem da sam odustao od toga, auto je predobar za to i bilo bi mi zao... imam sljedeci cilj: bilstein, brembo i 300 ks  :D:

Definitvno bi bilo steta pretvorit taj auto u nesto trkace recimo,auto je bombon,ocuvan strava i sa siberom jos,kako bilo,kupnja svjetska!  :nod:

Offline RUDI-Zd 75

• 3.0
  • -Volim Alfe 75.....
« Odgovori #8 : Pet 12:23:32 22.06.2012. »
-Dobra............. :super:
-Alfa Romeo 75 3.0 V6 EVOLUZIONE
-Alfa Romeo 75 2.0 TS x3
-Alfa Romeo 75 1.8T -America
-Alfa Romeo 75 2.4 TD (3,0 V6),(2,5 V6)..?
-Alfa Romeo 75 1,6
-Alfa Romeo 155 2.5 V6....
-Alfa Romeo 156 SW 1.9JTD
-Vespa PX200E  x3
-Vespa 125P

Offline jakov

• 2.5
  • **
« Odgovori #9 : Pet 12:51:02 22.06.2012. »
to u zavoju uvijek španaš,napneš auto i miluješ mu gas pedalu  ;)

b6 i brembo  :bravo: :good: 300ks  :zvizd:

ma to se tako kaze 300ks, za sada mi je ovo koliko god ima vise nego dosta. prvo ovo treba staviti pod kontrolu i rjesiti sitnice koje su dosle od stajanja. sve sta je gumeno treba zamjeniti i malo razraditi sta se zapeklo. meni glavno da je ona registrirana i da vozi pa je lakse primjetiti sta treba. evo jucer sam napravio bar 150 kilometara i bas mi je ok.

imam par problema koje sada primjecujem
- malo glupi osjecaj u zavoju jer imam osjecaj kao da nesto ima lufta (neznam dal moze to biti zbog puza od volana, jer mi je rekao u kajbi da mu se cini da ima),
- kocnice u koje nemam nikako povjerenja
- kad se spustam prema nekom raskrizju nizbrdo pa u istom trenutku imam stisnuto i kvacilo i kocnicu, nesto mi grebe iza, mislim u mjenjacu, kao da kvacilo vise ne odvaja do kraja u trenutku kad imam istovremeno i kocnicu stisnutu
- manzeta zadnja vanjska je pustila mast

ali kao sta rekoh, samo da ona vozi pa da napravim popis stvari koje ce trebat rjesiti dok se vratim sa broda pa da me ceka spremna

Definitvno bi bilo steta pretvorit taj auto u nesto trkace recimo,auto je bombon,ocuvan strava i sa siberom jos,kako bilo,kupnja svjetska!  :nod:

ma kad sam ju kupovao ima sam samo to na pameti da je radim za grobnik i takve stvari, jer je lakse raditi to kad vec imas uredno auto, ali ovo mi je stvarno zao ici cupat. cak su i sicevi bolji nego oni TI u 156-ici.

sad mi je zelja imati cestovnu krstaricu, i ici cu u tom smjeru, jer tek sada mi je to doslo do glave, da zapravo nicim nije inferiorna 156-ici, sto se tice prostora unutra, sjedenja i feelinga. samo da utegnem taj volan i kocnice

Offline majstor75

• 3.0
  • lipo ide zadovoljan sam
    • http://www.facebook.com/mario.jurlina
« Odgovori #10 : Pet 13:09:25 22.06.2012. »
čestitke Javkove jedna od lipših alfi!  :bravo: :bravo: :bravo:  :super:
Alfa se lako zgadi čoviku ako nema pravog majstora jer su jako specifične i skupe za odrzavanje...  by Nikola Božić

Offline majstor75

• 3.0
  • lipo ide zadovoljan sam
    • http://www.facebook.com/mario.jurlina
« Odgovori #11 : Pet 13:10:20 22.06.2012. »
e jesu ovo zenderice ili speedlinke na njoj?  :82:

uglavnom što je da je sijelo joj je savršeno!
Alfa se lako zgadi čoviku ako nema pravog majstora jer su jako specifične i skupe za odrzavanje...  by Nikola Božić

Offline z3kan

• Il Capo Di Tutti Capi
  • 3.5
  • Jazo Đedai
« Odgovori #12 : Pet 13:14:24 22.06.2012. »
ja bi na tvom mjestu napravio sljedeće ...

- promjenio sve selene ovjesa ... uzeo bi gumene nikakvi trkaći powerflexi poliuretani pizde materine,jeftiniji su a ako osjetiš potrebu kasnije lako naručiš PU
- nove kugle,spone i krajnike bezobzira jel treba ili ne,napravim to kako treba ili nikako jbg
- uzeo b6 ili čak možda žute konije rađe al ti vidi,b6 je plinski i nabija jer su nam ceste katastrofa,koniji su uljni i imaju mekši rebound i daju se štelati ( oba rade odlićno )
- provjerio letvu i križ
- špur obavezno
- donji cilindar kuplunga ako curi reparirao ili uzeo drugi ( to ti možda uzrokuje grebanje  :neznam: treba vidjeti )
- velike kočnice

i gas  :nod:

to je moje mišljenje nemora se svako slagati samnom  :good:

Offline jakov

• 2.5
  • **
« Odgovori #13 : Pet 13:26:19 22.06.2012. »
pa tako nekako kao sti napisao sam i ja mislio
vec sam bio kod mog dilera i rekao mi je da ima sve osim lijeve kugle mislim, ali uglavnom, nije bed nabaviti, toga me jedino bilo strah da nece biti djelova
a to mi je neka nedoumica bila izmedu koni-a i b6 stim da sam ja mislio da je koni tvrdi. imam sada b8 na 156-ici (skrecen b6) i cini mi se ok. neznam kakv je koni ali vidim da se stavlja na aute. to sa stelanjem me vise nista ne privlaci nakon epizode sa d2. zelim nesto sta je iz tvornice doslo postelano.
sa selenima PU sam popusio na 156-ici tako da za sada to isto otpada
letva je servo ali nemam nosac za servo pumpu. pumpu mi ima Marin samo nema nosac tako da je i zato vjerovatno malo cudan volan jer je gore servo letva bez serva, mislio sam ici na klasicnu letvu jer nije ni ova toliko teska ali cujem da je ova direktnija a vise volim direktniji volan
uglavnom sad sam u fazi istrazivanja, sigrno ce se jos koja stvarcica pojaviti do kraja sedmog

nego pitanje. jel mogu voziti sa vanjskom manzetom u kojoj vjerovatno vise nema masti? ili to treba odmah sanirati?
cujem da na neka mjesta na sz-u idu uniboli. tesko mi je sada ponovo naci tocno gdje, znam da to proizvodi decko tu

e jesu ovo zenderice ili speedlinke na njoj?  :82:

uglavnom što je da je sijelo joj je savršeno!

sa 164-ke speedline sa falsim vidama
Stanko iz rijeke ih je bio kompletno uredio za svoju 164-ku pa kad su mu uletile zenderice 17" ja uzeo ove 16" i bas sam i ja sretan kako su joj sjele. nekako oldshool, one su mi ipak bil malo premoderne makar uzivo izgledaju bolje nego onako na slikama, ali nije mi zao nikako
« Zadnja izmjena: Pet 13:27:55 22.06.2012. jakov »

Offline z3kan

• Il Capo Di Tutti Capi
  • 3.5
  • Jazo Đedai
« Odgovori #14 : Pet 13:44:57 22.06.2012. »
b6 ti je poštelan da nabija sa tom težinom u nosu  :nod:
Hrc ima konije i razlika se skuži, nema taj rebound ko b6 al zato nenabija :nod:
a uspoređivati konije i d2 ... to ti neide u istu rečenicu  ;)
Medo ima konije na TS-u i jako je zadovoljan ...

gle ovisi kakve su ceste di se voziš ... to jako utjeće na izbor, al što se tiće držanja ceste i prolaske zavoja ... po meni je to isto

ako se odlučiš na mjenjanje servo letve ja kupujem tu tvoju servo letvu  :nod: