0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.
Prika, reci ti meni šta misliš sa žutom zadnjom lajsnom Jel dobra?
samo je druga stvar što smo svi sebični i ne dijelimo te djelove šakom i kapom!