0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
nije to ništa pogle malo ove alfe iz zadra pa to su razbijanja pa slože i voze opet ovo je ogrbotina
dobro boksi kad cemo se vidjet,koliko se ja sjecam kad sam te zvao zadnji put si reko da ces se javit....
samo ti dodji
ja sam u puli....
od onda kad sam te zvao prvi puta....
Inače ljudi.....Alfa 75 presudila ispred Delte HF! Dao sam deltu u rpodaju da mogu srediti 75-icu