0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
posalje se u gumametal na reparaciju...
a bočne lajsne
Samo spric kit i gas
Ja sam prije skoro godinu dana prominija livi i desni i koštali su oko 200,00 kn svaki u tokića, a onaj na zvonu nisam minja pa ti ne znam cijenu. za prominiti ti trba dizalica krokodilka i kad odvidaš stare nosače tribaš podignuti motor kako bi ih moga izvaditi i staviti nove.
ok. Sad si mislim da nije ta guma zvona u klincu?? jel bi moglo radi toga lupati?
Bok ljudi Imam opet pitanjce.....nosače motora, one doljnje....koliko koštaju i šta bi trebalo sve napraviti da ih skinemo?I još nešto....čuje se lupanje. Gledao sam jučer na cesti od ispod i čini mi se da nije auspuh?? Šta bi još moglo biti? Recimo kad se motor nije još zagrijao zna udarati. Kao neki limeni zvuk. I recimo kad naglo promjenim brzinu i auto zatrzne, opet zalupa par puta kratko zaredom.??