Molimo
prijavite se
ili
registrirajte
.
1 Sat
1 Dan
1 Tjedan
1 Mjesec
Beskonačno
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:
Testiramo forum
Forum
Forum
Pomoć
Traži
Media
Prijava
Registracija
Alfa Transaxle forum
»
Transaxle forum
»
Naše Transaxle Alfe
»
TOMO VINKOVIČ LIMITED?!
« natrag
naprijed »
Ispis
Str:
1
2
3
[
4
]
5
6
7
8
9
...
32
Dolje
Autor
Tema: TOMO VINKOVIČ LIMITED?! (Posjeta: 63253 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Rusty
3.0
Postova: 1711
smoke me a kipper, i'll be back for breakfast!
Odg: TOMO VINKOVIČ LIMITED?!
«
Odgovori #45 :
Pon 17:18:58 15.03.2010. »
Današnja akvizicija; manžetne letve volana a sutra stižu i krajnici spona.
A negje su i gume od upornica. Samo da je love...još!
[privitak je izbrisao admin]
Evidentirano
zlikovci me pitaju di sam kupio kočiju jer konji mi pucaju gromove iz očiju
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TOMO VINKOVIČ LIMITED?!
«
Odgovori #46 :
Pon 18:08:00 15.03.2010. »
pošto su krajnici spona?
Evidentirano
CH style
Rusty
3.0
Postova: 1711
smoke me a kipper, i'll be back for breakfast!
Odg: TOMO VINKOVIČ LIMITED?!
«
Odgovori #47 :
Pon 18:40:21 15.03.2010. »
110kn/kom. nije bilo centralnog ležaja kardana, moram sutra zvat firmu istra vetura, oni su navodno dosta jaki sa dijelovima za alfu
Evidentirano
zlikovci me pitaju di sam kupio kočiju jer konji mi pucaju gromove iz očiju
TURBO
3.0
Postova: 2061
Odg: TOMO VINKOVIČ LIMITED?!
«
Odgovori #48 :
Pon 21:23:43 15.03.2010. »
Koliko koštaju manžetne za spone? I jel znaš jesu iste sa servom i bez?
Evidentirano
Rusty
3.0
Postova: 1711
smoke me a kipper, i'll be back for breakfast!
Odg: TOMO VINKOVIČ LIMITED?!
«
Odgovori #49 :
Pon 22:35:20 15.03.2010. »
Manžetne ljeva+desna-76kn. Neznam dali pašu na letvu sa servom.
Evidentirano
zlikovci me pitaju di sam kupio kočiju jer konji mi pucaju gromove iz očiju
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TOMO VINKOVIČ LIMITED?!
«
Odgovori #50 :
Pon 22:40:23 15.03.2010. »
brijem da moraju bit iste,ja sam prebacio s obične letve na servo letvu manžetne jer su ko nove bile...po dužini su ziher,a i fi di nasjedaju mora bit isti kad meni je sve ok..
Evidentirano
CH style
Rusty
3.0
Postova: 1711
smoke me a kipper, i'll be back for breakfast!
Odg: TOMO VINKOVIČ LIMITED?!
«
Odgovori #51 :
Pon 23:31:17 15.03.2010. »
Stara avijatičarska izreka: "kad nešto izgleda da je ok. onda je ok."
Evidentirano
zlikovci me pitaju di sam kupio kočiju jer konji mi pucaju gromove iz očiju
Rusty
3.0
Postova: 1711
smoke me a kipper, i'll be back for breakfast!
Odg: TOMO VINKOVIČ LIMITED?!
«
Odgovori #52 :
Pon 23:44:41 15.03.2010. »
Mislim da će to bit sve što se tiče kanala na četvrtom cilindru...
[privitak je izbrisao admin]
Evidentirano
zlikovci me pitaju di sam kupio kočiju jer konji mi pucaju gromove iz očiju
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TOMO VINKOVIČ LIMITED?!
«
Odgovori #53 :
Pon 23:48:52 15.03.2010. »
uuuu
biće to turpija i pol...
Evidentirano
CH style
TURBO
3.0
Postova: 2061
Odg: TOMO VINKOVIČ LIMITED?!
«
Odgovori #54 :
Uto 08:17:32 16.03.2010. »
Dajte mi neki broj od tih menžetni da si naručim, obje su mi u k
Evidentirano
Rusty
3.0
Postova: 1711
smoke me a kipper, i'll be back for breakfast!
Odg: TOMO VINKOVIČ LIMITED?!
«
Odgovori #55 :
Uto 09:50:43 16.03.2010. »
kupljene su u trgovini; Auto Krešo, Viškovo,Rijeka, neznam broj telefona. neznam koliko ćeti ovo pomoć:
[privitak je izbrisao admin]
Evidentirano
zlikovci me pitaju di sam kupio kočiju jer konji mi pucaju gromove iz očiju
TURBO
3.0
Postova: 2061
Odg: TOMO VINKOVIČ LIMITED?!
«
Odgovori #56 :
Uto 13:07:55 16.03.2010. »
Pomoglo je, naručeno, hvala
Evidentirano
Rusty
3.0
Postova: 1711
smoke me a kipper, i'll be back for breakfast!
Odg: TOMO VINKOVIČ LIMITED?!
«
Odgovori #57 :
Uto 21:21:19 16.03.2010. »
Razmatram ovo ulje za novosloženi motor? 15-50 je ok, a po apiju skoro pa ok. Da vas čujem sad iskusnjare stare?
[privitak je izbrisao admin]
Evidentirano
zlikovci me pitaju di sam kupio kočiju jer konji mi pucaju gromove iz očiju
TNT
Il Capo Di Tutti Capi
3.7
Postova: 11743
Odg: TOMO VINKOVIČ LIMITED?!
«
Odgovori #58 :
Uto 22:41:53 16.03.2010. »
dobro za razradit.
Evidentirano
ciccio-75
3.0
Postova: 3047
low rider
Odg: TOMO VINKOVIČ LIMITED?!
«
Odgovori #59 :
Uto 22:47:25 16.03.2010. »
eto vidis...........tnt sad si me sjetio.......
ja sam nanovo slozio svoj motor i odma po gasu........i vise ne pali.......
Evidentirano
www.kamookovidi.com
Ispis
Str:
1
2
3
[
4
]
5
6
7
8
9
...
32
Gore
« natrag
naprijed »
Alfa Transaxle forum
»
Transaxle forum
»
Naše Transaxle Alfe
»
TOMO VINKOVIČ LIMITED?!