0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Ostaću na 1.6, meni dosta. Samo da je u dobrom stanju. Je zna netko di bi se mogao kupit reparacioni kit za dellorto četrdesetice?
Arno, ako je alfa parkirana, parkiraj odmah do nje, samo uđeš kroz onaj zeleni portun u zidu, te pratiš tragove i smrad motornog ulja. U epicentru ja živim. . Ako kroz ulazna vrata vidiš (prizemlje)glavu od alfe (ovu sa slike) kucaj. Have no fear!!!