Molimo
prijavite se
ili
registrirajte
.
1 Sat
1 Dan
1 Tjedan
1 Mjesec
Beskonačno
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:
Testiramo forum
Forum
Forum
Pomoć
Traži
Media
Prijava
Registracija
Alfa Transaxle forum
»
Passatempo
»
Totalni offtopic
»
Pimp mAJ gajba!
« natrag
naprijed »
Ispis
Str:
1
...
3
4
5
6
7
[
8
]
9
10
11
Dolje
Autor
Tema: Pimp mAJ gajba! (Posjeta: 29756 )
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
gtzadar
2.0
Postova: 236
Odg: Pimp mAJ gajba!
«
Odgovori #105 :
Ned 16:35:21 12.02.2012. »
Evidentirano
Sprint
2.5
Postova: 835
"Sprint i Giulietta"
Odg: Pimp mAJ gajba!
«
Odgovori #106 :
Ned 16:57:42 12.02.2012. »
bome
zidarski radovi idu pun gas.Bice zena rekla nebi tako da nije za alfe
Evidentirano
"Volim stare alfe i nema mi pomoći!!!!"
Nikola Bozic
3.0
Postova: 2201
Odg: Pimp mAJ gajba!
«
Odgovori #107 :
Ned 19:14:35 12.02.2012. »
Ako mogu stati dva auta gori i dva auta doli jedan iza drugoga onda si stvarno napravija pravi posa.
Ako mozes zatvori i gornji parking i napravi i od njega garazu ili bar napravi lipu nadstresnicu sa krovom na jednu vodu.
Evidentirano
By Alfa 75:"Samo vi čekajte da grožđe dozori,Alfe se beru brzo i bez puno priče !!!"
miro
2.5
Postova: 998
Odg: Pimp mAJ gajba!
«
Odgovori #108 :
Ned 20:27:44 12.02.2012. »
idu dva auta, devet metara je dugo, a gori će ić najmanje nadstrešnica
Evidentirano
tomo75
3.0
Postova: 1473
KUM
Odg: Pimp mAJ gajba!
«
Odgovori #109 :
Ned 20:33:48 12.02.2012. »
i napravi grabu kad je na kat
Evidentirano
samo te gas može spasit?
miro
2.5
Postova: 998
Odg: Pimp mAJ gajba!
«
Odgovori #110 :
Ned 20:38:19 12.02.2012. »
.....pa graba je u prizemlju 5.0×0,9×1,8 m, ali nisi ubra
«
Zadnja izmjena: Ned 20:38:35 12.02.2012. miro
»
Evidentirano
Rusty
3.0
Postova: 1711
smoke me a kipper, i'll be back for breakfast!
Odg: Pimp mAJ gajba!
«
Odgovori #111 :
Ned 21:03:34 12.02.2012. »
Ni vi dalmoši više niste što ste nekad bili
Ko je vidio po ovakvom vremenu radit
Evidentirano
zlikovci me pitaju di sam kupio kočiju jer konji mi pucaju gromove iz očiju
miro
2.5
Postova: 998
Odg: Pimp mAJ gajba!
«
Odgovori #112 :
Sub 22:05:09 03.03.2012. »
evo se približavamo kraju
Evidentirano
miro
2.5
Postova: 998
Odg: Pimp mAJ gajba!
«
Odgovori #113 :
Sub 18:57:15 17.03.2012. »
evo, sredila se struja....
Evidentirano
Igica
2.5
Postova: 869
Alfa 146, Punto II crnodimac
Odg: Pimp mAJ gajba!
«
Odgovori #114 :
Ned 12:24:12 18.03.2012. »
grabu napunit vodom i evo ti bazena
Evidentirano
z3kan
3.5
Postova: 6120
Jazo Đedai
Odg: Pimp mAJ gajba!
«
Odgovori #115 :
Ned 12:30:44 18.03.2012. »
Napunit će grabu suzama i znojem a more mu je pod nosom
Evidentirano
miro
2.5
Postova: 998
Odg: Pimp mAJ gajba!
«
Odgovori #116 :
Ned 12:36:13 18.03.2012. »
Evidentirano
Igica
2.5
Postova: 869
Alfa 146, Punto II crnodimac
Odg: Pimp mAJ gajba!
«
Odgovori #117 :
Ned 12:46:24 18.03.2012. »
Bar će biti slano
Evidentirano
miro
2.5
Postova: 998
Odg: Pimp mAJ gajba!
«
Odgovori #118 :
Pet 20:48:52 10.08.2012. »
evo pokušavan dovest garažu u "radno stanje" već mjesecima ali uvik iman nekog važnijeg posla a kroz podne je vruće u pm tako da mi se neda.....
...ipak, zadnjih par dana san nešto i napravija
još moran sredit đumbus iza ovih vrata.........
Evidentirano
miro
2.5
Postova: 998
Odg: Pimp mAJ gajba!
«
Odgovori #119 :
Pet 20:54:37 10.08.2012. »
to izgleda ovako..........
inače, ova će prostorija bit skladište i mjesto za druženje (bez žene)
Evidentirano
Ispis
Str:
1
...
3
4
5
6
7
[
8
]
9
10
11
Gore
« natrag
naprijed »
Alfa Transaxle forum
»
Passatempo
»
Totalni offtopic
»
Pimp mAJ gajba!