Superfly: 10w60? Mora da je bio neki zestok minus napolju...

Iskreno, od svih turbaka koji su bili u Alfi, najbolji mi je 16v od Lancie.
Eee da, da ti pomenem ovo; 24v ima dizne koje u fabrickom rednom turbo 4 cyl guraju 200 KS. Znaci li ti taj podatak jos nesto? -Kakva koincidencija: 6 x 50 = 300, a nisi ih ni gurnuo preko fabrickog nivoa.

Uzzy, samo napred! Full kontrola je najbitnija, a posle toga i suzdrzhanost sa pritiskom.
