evo je...napokon je doma auto o kakvom sam sanjao i onom šta je za mene..znači nešto bez previše čačkanja,za poredit,servisirat i tablice..i šta je najbolje u originalnom stanju,i očuvana..šiber,klima,i neka trkaća muzika...
sutra joj slijedi generalno pranje,danas jednostavno više nemogu,prži za popizdit..
ja sretan,i zadovoljan

posebno hvala Marinu na pronalasku...i naravno hvala prijatelju Sandiju s vučnom,koji sve alfe uvijek dovlači,Albertu,i Rustyu,šta je išao kao podrška konjici..svaka čast momci

bez vas ništa

ljudi pozdrav
