Molimo
prijavite se
ili
registrirajte
.
1 Sat
1 Dan
1 Tjedan
1 Mjesec
Beskonačno
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:
Testiramo forum
Forum
Forum
Pomoć
Traži
Media
Prijava
Registracija
Alfa Transaxle forum
»
Transaxle forum
»
Naše Transaxle Alfe
»
TICA INTERCEPTOR 2.0 TS
« natrag
naprijed »
Ispis
Str:
1
...
34
35
36
37
38
[
39
]
40
41
42
43
44
...
57
Dolje
Autor
Tema: TICA INTERCEPTOR 2.0 TS (Posjeta: 104033 )
0 Članova i 9 Gostiju pregledava ovu temu.
TNT
Il Capo Di Tutti Capi
3.7
Postova: 11743
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #570 :
Pet 00:02:41 28.05.2010. »
jebote bremze. ocemo ti to u nedelju pogledat?
Evidentirano
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #571 :
Pet 00:16:39 28.05.2010. »
hrc,palo mi to na pamet,al stvarno mi blesavo dodješ na provod pa se blatit okolo.. al moš malo bacit oko ako budeš imao vremena...
Evidentirano
CH style
TNT
Il Capo Di Tutti Capi
3.7
Postova: 11743
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #572 :
Pet 00:22:53 28.05.2010. »
zato lijepo skini felge, digni auto na klocne i pripremi kljuc 11 i 7 i litru ulja. ja donesem slaufic i to ti sredimo.
Evidentirano
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #573 :
Pet 00:29:04 28.05.2010. »
aj super,ću pripremit..
Evidentirano
CH style
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #574 :
Pon 15:58:38 31.05.2010. »
danas napokon nekih pomaka u kabini....pošto je kruškot bio odvidan,sve žice odspojene,danas se napokon uhvatio toga,vratio to nazad,prije toga skinuo šoferšajbu dokraja,al mi je sranje napravila,pošto je sva ispucana bila,dok sam ju odvajao je popucalo staklo,bilo ga svuda,pa sam i auto očistio,usisao,od stakla,ali je sad i lijepo za vidjet,skinuo sam i dio kruškota di su urice i check control,pošto je oštećen,evo sad je u sobi,pa da to zamjenim,i plastiku oko urica jer je pukla,i stavim ona brojčanik za kilometre koji mi je na nuli
e da,i dao kontakt kad sam vratio kruškot i sve pospajao,lijepo vidjet da se lampice pale,da je to živo
čak se i okretaji miču dok vergla =P inače,na check controlu svjetli je ručna,čok,i štopovi,i naravno sva 4vrata,pošto nijedna još nisu spojena
a i samo su dvoja na autu
[privitak je izbrisao admin]
Evidentirano
CH style
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #575 :
Sri 11:45:50 02.06.2010. »
jebe me sad,nemogu nać,onu plastiku šta ide od kutije ventilacije,pa one dvije cijevi,svaka na svoju stranu,prema ona mala dva izlaza krajnja na kruškotu,e pa onaj kut plastični izmedju cijevi i izlaza dodje..luuuud sam...nemogu nigdje nać...a neću zavidat kruškot dok to ne sredim..ću vidjet nešto skemijat sad
Evidentirano
CH style
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #576 :
Pet 04:24:42 04.06.2010. »
evo počelo se radit i u 2 ujutro
počelo s nevinim kombiniranjem polugica i smišljanjem napada na sajlu gasa,šta,kako..pa zavidao komad auspuha,i skinuli čeljusti,i na desnoj strani izgleda zaštropane fleksibinle i to žešće,na lijevoj uredu,šišne fino van ulje kad se duvne u posudu...al desna mrtva,jedva kapne..tako da to rješit...a sad dal je to razlog mogao bit propadanju kočnice? neznam,nadam se da je..
[privitak je izbrisao admin]
Evidentirano
CH style
Interceptor
3.0
Postova: 1386
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #577 :
Pet 12:48:55 04.06.2010. »
Promjeni te flexibilne, to ti je staro ko i auto. Toga ima po dućanima. TTM ti ima jednu prednju i zadnju na lageru,
Evidentirano
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #578 :
Pet 15:58:12 04.06.2010. »
sad sam očistio,propuho fleksibilne,i čeljusti,zavidao natrag,jer sam bez para trenutno pa će ić one brembo čeljusti gore kad kupim pločice i gumice,i kupit ona teflonska crijeva,pa to stavit gore..zasad nek bude ovako...jebe me matura sad polažem,pa kad maturiram,idem radit,pa pomalo
zasad kao i dosad krparenje
Evidentirano
CH style
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #579 :
Sri 15:19:58 09.06.2010. »
evo danas,išli odzračit nakon šta sam sve očistio i propuho,i krenemo,pedala tvrdaa,odzračujemo,i na kraju počne opet propadat,ulje normalno cirkulira,ide,al nema kočnice,propadne,može se malo napumpat,al opet propadne kad ju se pusti..ša će to bit,fleksibilne? il cilindar,al ne vjerujem
Evidentirano
CH style
Nikola Bozic
3.0
Postova: 2201
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #580 :
Sri 16:23:39 09.06.2010. »
Vjerovatno glavni kocioni ne valja.
Evidentirano
By Alfa 75:"Samo vi čekajte da grožđe dozori,Alfe se beru brzo i bez puno priče !!!"
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #581 :
Sri 16:44:27 09.06.2010. »
a neznam,odvajao sam ga od servo bubnja,al ne curi ništa,iako ne mora značit da je tamo probilo
Evidentirano
CH style
Interceptor
3.0
Postova: 1386
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #582 :
Sri 17:04:47 09.06.2010. »
Kad na nizbrdici lagano držiš kočnicu tek toliko da stojiš, da li kočnice popuštaju i auto ide natrag?
Evidentirano
Rusty
3.0
Postova: 1711
smoke me a kipper, i'll be back for breakfast!
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #583 :
Sri 17:23:23 09.06.2010. »
Ili glavni kočioni ili onaj regulator. Nema šta drugo bit, ja bi se kladio na glavni kočioni, nemora nigdje propišat da bude u banani, odu gumice pa se ulje unutra samo pretače.
Evidentirano
zlikovci me pitaju di sam kupio kočiju jer konji mi pucaju gromove iz očiju
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #584 :
Sri 17:28:13 09.06.2010. »
di sam ja od nizbrdice
auto je još u garaži,kad izmislim gas,onda mogu testirat kočnjic
Evidentirano
CH style
Ispis
Str:
1
...
34
35
36
37
38
[
39
]
40
41
42
43
44
...
57
Gore
« natrag
naprijed »
Alfa Transaxle forum
»
Transaxle forum
»
Naše Transaxle Alfe
»
TICA INTERCEPTOR 2.0 TS