0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
e ekipa ... sobzirom da smo prisutni kao alfa transaxle forum po stranim forumima kao njemački i engleski dosta ljubitelja transaxla vidi kako se zabavljamo i što sve radimo i kakvi su nam auti i normalno je da će ljudi koji dolaze na godišnji u Hr od nas tražiti neku pomoć oko auta ako im se nešto desi na putu ... gle znam da možda tražim puno al ako se desi da nekome strancu vlasniku transaxla nešto krepa po putu a blizu vas je i ako postoji mogučnost da mu pomognete ja vas molim ako to možete da probate odraditi ili bar nekako toj osobi pomognete u rješavanju problemahvala vam
Crash très insolite Promosport Magny-Cours