0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mogao bi imat samo neznam jel isti od 4 cil i turbo. trebao bi bit jedino zbog zvona nisam ziher.
Ako sam dobro zapamtio, prije neke godine neki ste puno nabavljali K/N panelne filtere na razprodaji. Ima jos koji na lageru za TSa, kad je kod tebe vec sestak u igri?
-Kojega imaš............