Koliko je sigurno da je track day iza alfista? ne vidim nigdi to na najavama track day-a...
ako je to tako, mislim se da i ja ostanem na stazi sa GTV-om i slickovima, ko jebe Korzo...
Cijeli taj dan je TD, a alfisti imaju sat vremena.
Tako mi je Rajmond rekao, a i koliko se sjecam takva je nekakva prica bila na alfisti.hr?!
Uglavnom ja sam nazalost out, plan mi je bio festa u subotu i nedjelja staza nakon alfista.
Frane ako te zanima staza ranije u tjednu, iduci tjedan, javi mi se na mobilni.