0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.
sa ovim tankom goriva buš se vozio do slijedečeg ljeta
ma đjabe mu je! Može samo komarce plašiti sa tom čađarom! treba vratiti onaj prošli motor u nju pa bi se mogao sa tim gorivom voziti jedno popodne!