Daaa, eno ih gore sve 4, imao sam problem, nabavio 195 45 za naprijed, i nismo ih uspjeli navuc, mjesta za dvije, a one michelinke mekana i visoka bocnica, pa se dala, a bio sam jako nestrpljiv, i onda podigao prednji kraj na brzinu jer sam ju bio ukajlao u pod ove dane, tako da je i 195 50 15 zapinjala, s ovima bi blatobrane otkinuo, i sad je ono dobro, previsoke su pa zapili tu i tamo, ali to cu uskoro rijesit kad se odlucim za tocnu dimenziju guma, i distance 10mm napravio za iza, i po prvi puta napravio i centratore, da bude sve po ps-u
