0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mislis na to da palis i gasis ventilator sam, a ne da ga pali automatski preko termoprekidaca
pa jednostavno.... one dvi zice s termoprekidaca produzi i provuci u kabinu i stavi nekakav prekidac. 2 min posla...