Molimo
prijavite se
ili
registrirajte
.
1 Sat
1 Dan
1 Tjedan
1 Mjesec
Beskonačno
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:
Testiramo forum
Forum
Forum
Pomoć
Traži
Media
Prijava
Registracija
Alfa Transaxle forum
»
Transaxle forum
»
Naše Transaxle Alfe
»
TICA INTERCEPTOR 2.0 TS
« natrag
naprijed »
Ispis
Str:
1
...
6
7
8
9
10
[
11
]
12
13
14
15
16
...
57
Dolje
Autor
Tema: TICA INTERCEPTOR 2.0 TS (Posjeta: 103989 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #150 :
Pet 13:02:45 24.07.2009. »
e da je para,to mi je jedino žao,pa da bar sad već kad sam rastavljao i uređivo,pa da imam,pa selene promjenit,jbg da i neš korisno napravim,a opet bzvz mi sve masno i blatno stavljat gore,ovako sam bar neš napravio,kolko mogu,da na neš liči...
Evidentirano
CH style
TNT
Il Capo Di Tutti Capi
3.7
Postova: 11743
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #151 :
Pet 13:04:50 24.07.2009. »
ako sada sve ocistis i obojas, bice ti takav gust stavit nove stvarcice kad bude vise love. ono sta mozes napravi sada, sta nemozes , ostavi za kasnije. fala bogu 75ica moze vozis sasvim solidno i na starim dijelovima.
Evidentirano
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #152 :
Pet 13:20:46 24.07.2009. »
ma ok,samo pomalo,al mogu reć, da sam se izjebo jučer,nije mi dao vrag mira,pa sam išo stavit na most onaj nosač naprijed,nisam ja znao da to teško ide,treba onu šajbu ubacit,to na knap ide,i onda centrirat to sve,jedva jedvice,al na mjestu je sad,sad moram malo volje skupit pa otić getribu oprat i počet sastavljat most,još će i opruge i kardan u crveno,kad je bal,nek je bal,još ću tolko popizdit kad vidim kolko je naprijed blatno da ću se i naprijed uhvatit čišćenja i pituranja
Evidentirano
CH style
TNT
Il Capo Di Tutti Capi
3.7
Postova: 11743
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #153 :
Pet 13:41:01 24.07.2009. »
da nije bas lako ubacit dedion u most. bitno da si uspio
Evidentirano
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #154 :
Sub 20:17:25 25.07.2009. »
danas išo provjerit čeljusti na mojoj 1.8 getribi,zacvikana je jedna,drugu nisam gledo,tako da moram provjerit na dizelkinoj getribi kakve su,pa da njih onda stavim,ako ne,onda ću vidjet neke druge mogućnosti.. sutra nadam se pranje getribe,i neznam čime bi ju mogo očistit malo,pa da se zasjaji malo
Evidentirano
CH style
TNT
Il Capo Di Tutti Capi
3.7
Postova: 11743
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #155 :
Sub 20:21:11 25.07.2009. »
sve su iste pa si kombiniraj.
Evidentirano
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #156 :
Uto 17:44:18 28.07.2009. »
evo malo slika opet,zadnje čeljusti sam rastavio,dobro opro,očistio,sad jedino mi preostaje gumice nać,najvažnije mi je one vanjske za nać,one šta idu s klipom,te su mi popucale sve..
[privitak je izbrisao admin]
Evidentirano
CH style
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #157 :
Uto 18:53:12 28.07.2009. »
ja to rasturio i odustao od remonta,jer je tesko naci gumice za to,a i nisu bas hvaliteta,pa sam druge ostavio kakve jesu a ne cure a ubacio sam od fiat una prednje na mesto zadnjih ali do tocka i koci za medalju,240mm disk a plocice od alfe 164,fiat crome,lancia thema
Evidentirano
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #158 :
Uto 20:22:05 28.07.2009. »
ma bitne su mi samo ove vanjske,valjda ću ih nać,ako nađem,sve ću fino to namazat,povraćat i trebalo bi funkcinirat,funkcionirale su i prije čeljusti,kad sam ih razradio,al nije mi dao vrag mira pa sam izvadio klip da sve fino počistim
Evidentirano
CH style
Uzzy
Gost
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #159 :
Uto 20:24:35 28.07.2009. »
Kit za reparaturu imas u krese uzet,sitno nesto kosta,al tribas fino ispolirat klipove i kuciste
Evidentirano
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #160 :
Uto 20:31:33 28.07.2009. »
znači nije baš teško za pronać,ok,malo se ruzine uhvatilo na klipove pa s šmirglom 1200 malo proć,il još finijim i polir pastom spolirat sve.
Evidentirano
CH style
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #161 :
Čet 21:52:42 30.07.2009. »
zapeo projekt na gumicama,nigdje ih nema,ttm,auto dijelovi raznorazni,skf,kreško-rijeka,pula,poreč auto krešo,zvao,nema,neznam šta ću,ako neko može vidjet ako negdje ima za uzet,i kolko dođe,nek mi javi,il tu,il na pm..hvala puno
Evidentirano
CH style
ciccio-75
3.0
Postova: 3047
low rider
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #162 :
Čet 22:55:53 30.07.2009. »
pogledam ti kod pajce pa ti javim.........
ako on nema.........onda nema nitko.........
Evidentirano
www.kamookovidi.com
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #163 :
Čet 23:09:37 30.07.2009. »
ajde pogledaj,pa mi javi porukom il nečim na 092/2048-743 ako uspiješ šta..hvala
Evidentirano
CH style
rogi75ri
3.0
Postova: 4774
Odg: TICA INTERCEPTOR 1.8
«
Odgovori #164 :
Pet 15:24:35 31.07.2009. »
dok čekam razvoj situacije s gumicama,danas malo izvuko rezervar od julke,pa smjestio u auto,da vidim kako bi to moglo izgledat,i di bi trebalo rupu za gorivo točit,il da se iskemija nešto,pa da se na staru rupu spoji,ali prenisko je,nebi cijev imala pad..
[privitak je izbrisao admin]
Evidentirano
CH style
Ispis
Str:
1
...
6
7
8
9
10
[
11
]
12
13
14
15
16
...
57
Gore
« natrag
naprijed »
Alfa Transaxle forum
»
Transaxle forum
»
Naše Transaxle Alfe
»
TICA INTERCEPTOR 2.0 TS