0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
od 156 nije sigurno, a ako je od 164 to pise na glavama.
-u voznom........
-A u Zadru...........ima još par komada!!
Pozdrav ljudi jedno pitanje gdje se nalazi senzor vanjske temperature na 155 tici vani je -3 a meni pokazuje -25