0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
-Jeli vozi ovo auto???
vozit ce
koliko je kuci je aj rjesi mi to molim te
-To si čuja da ču je ja uzet ,pa si požurio!!! Samo bi ja 3,0 ubacio!!! -Za komad čemo se dogovorit !!! Neće biti puno!!!
-Ma 2,5 je to auto sam ja gleda ima godinu dana,,,,,