Molimo
prijavite se
ili
registrirajte
.
1 Sat
1 Dan
1 Tjedan
1 Mjesec
Beskonačno
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:
Testiramo forum
Forum
Forum
Pomoć
Traži
Media
Prijava
Registracija
Alfa Transaxle forum
»
Transaxle forum
»
Naše Transaxle Alfe
»
ljubetova plinska makina
« natrag
naprijed »
Ispis
Str:
1
...
23
24
25
26
27
[
28
]
29
30
31
32
33
...
56
Dolje
Autor
Tema: ljubetova plinska makina (Posjeta: 112332 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
majstor75
3.0
Postova: 3323
lipo ide zadovoljan sam
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #405 :
Ned 22:56:26 05.06.2011. »
super samo naprijed!
Evidentirano
Alfa se lako zgadi čoviku ako nema pravog majstora jer su jako specifične i skupe za odrzavanje... by Nikola Božić
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #406 :
Ned 23:09:00 05.06.2011. »
pre par godina sam kupio klesta sto se svinjama stavljaju brnjice na njusku,bas zbog ovih tpetarskih radova i evo posle dugi niz godina su se isplatila,da nije njih mislim da bi se sav izbo i izstipao sa kombinirkama
mada i ovako me ruke bolu i prsti od natezanja i drzanja
ali mogu vam reci da je sundjer sav istrulio u sedistima isto kao i sto se na tapaciru od neba napravi i smrdi na budj,sve sam okrenuo na nalicje ocistio stari sundjer i umesto njega zalepio od 1cm a na vozacko sam morao i od 1cm i od 2cm a oko donjeg rama gde se srafe sine tu sam morao duplu dvojku jer se sav istrinjio i iscepao
Evidentirano
TNT
Il Capo Di Tutti Capi
3.7
Postova: 11743
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #407 :
Pon 18:30:54 06.06.2011. »
sundjer
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #408 :
Sri 20:17:43 08.06.2011. »
evo danasnje akcije
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #409 :
Sri 20:19:24 08.06.2011. »
Evidentirano
alfistaaco
Gost
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #410 :
Sri 20:47:42 08.06.2011. »
ljubetova bela makina....
Evidentirano
RUDI-Zd 75
3.0
Postova: 4024
-Volim Alfe 75.....
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #411 :
Sri 20:48:39 08.06.2011. »
-Bila je bila.....
Evidentirano
-Alfa Romeo 75 3.0 V6 EVOLUZIONE
-Alfa Romeo 75 2.0 TS x3
-Alfa Romeo 75 1.8T -America
-Alfa Romeo 75 2.4 TD (3,0 V6),(2,5 V6)..?
-Alfa Romeo 75 1,6
-Alfa Romeo 155 2.5 V6....
-Alfa Romeo 156 SW 1.9JTD
-Vespa PX200E x3
-Vespa 125P
majstor75
3.0
Postova: 3323
lipo ide zadovoljan sam
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #412 :
Sri 20:49:07 08.06.2011. »
jel sam lakiraš ?
Evidentirano
Alfa se lako zgadi čoviku ako nema pravog majstora jer su jako specifične i skupe za odrzavanje... by Nikola Božić
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #413 :
Sri 21:10:24 08.06.2011. »
ucim se,na svoj racun,kad pogresim aj ponovo u farbaru da naprave boju,ponovo priprema...
kad sam vozio corsu svaki mesec sam farbao branik,siva metalik i uvezbao sam lepo ali cim se ne radi cesto zaboravi se
pre 6. godina sam alfu delimicno farbao na +10*C,pre dve godine sam i juga celog ofarbao,malo nije ispala najbolje ali se bar sija i glatko je,trebalo ga je ispolirati ali je malo u iks-oks,zajebana zelena boja
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #414 :
Sri 21:14:12 08.06.2011. »
Evidentirano
majstor75
3.0
Postova: 3323
lipo ide zadovoljan sam
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #415 :
Sri 21:17:22 08.06.2011. »
Citat: ljube-kugla - Sri 21:14:12 08.06.2011.
svaka čast na volji i trudu!
Evidentirano
Alfa se lako zgadi čoviku ako nema pravog majstora jer su jako specifične i skupe za odrzavanje... by Nikola Božić
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #416 :
Pet 23:07:21 17.06.2011. »
imarija delimicno odradjena,zamenjeni su rubovi isajtne pripremljeni za farbanje,ostalo je oko prednjih i zadnjih tockova da se okrpi par sitnica,komplet zastiti,ofarba
rasturio sam komplet trapove,izvadio motor,negde mi curi ulje i sliva se na izduvnu granu pa ubija sa mirisima,treba da se zamenu nosaci motora,zavarim nove srafove na patos za nosac kardana,i zadni nosac motora,malo sam im pocupao navoje,uradim unibolove na gornjim viljuskama,izremontujem letvu,koja je ladno bila odvijena sa desne strane
evo malo koja slika
Evidentirano
majstor75
3.0
Postova: 3323
lipo ide zadovoljan sam
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #417 :
Sub 02:05:58 18.06.2011. »
to je to!
samo polako i temeljito svaka čast!
Evidentirano
Alfa se lako zgadi čoviku ako nema pravog majstora jer su jako specifične i skupe za odrzavanje... by Nikola Božić
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #418 :
Pon 08:06:10 20.06.2011. »
radovi idu polako ali sigurno,juce sam ceo dan vario i ojacavao coskove,delove patosa,sape za dizalicu koji su stojali odlicno, i odjednom ne valjaju,drmaju se
malo sam oprljen po licu od toplote pa se mazem kremom za suncanje i mirise na one sisate tete sa plaze
onda sam i njih poskidao,komplet obrusio i ponovo ispod njih zakrpu pa njih preko i sad moze i da visi na njima,odmastio ih sprejom za kocioni sistem i prefarbao osnovnom,da ne povuce vlagu odma,jer je kisa pocela da pada
kad je pao mrak,predjem u ruadionicu i spakijem letvu,napravim nove omegate (karike) od teflona u hidraulicnom delu,napravim i cauru preko koje se steluje zazor jer se i ona pojela,nastelovao luftove,nove manzetne,pa da vidim koliko ce to trajati i kako ce raditi
ubacio sam onaj zadnji nosac sto sam prepravljao od fiat stila,kuciste starog prosireno,ubacen nosac,usice odsecene sa starog i zavarene matice i kroz silen blok ide navojna sipka i uvrnu se krajevi i kad se stegnu tacno na meru,silen blok je osetno tvrzi ali ima istu funkciju kao i fabricki samo je noviji 20-ak godina,poceo je bas da mi se prevrce motor na kretanju i kocenju,a bocni su se toliko ulegli da sam matice jedva odvio,jedan sam nasao polovan u extra stanju a drugi ce morati nov
ovih od stila imam polovnih punu kesu jer im je to mana i cesto propadaju,pa se nakupilo dosta dobrih i evo ga jedan od njih
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #419 :
Pon 23:37:02 20.06.2011. »
i danas ceo dan smaranje,taman dodjem do auta,ili zvoni telefon,ili neko dodje...
i kad se guzva rascistila,taman se zaukao sa krpljenjem onih rupa u patosu,keje su nekad imale cepove a bili dobri onda kad je radjeno,e sad vise nisu,i taman se zaukao kad nema vise co2 gasa
izbrusio varove i premazao sa nekom novom zastitom,IMPA ili tako nesto se zove,siva limenka
ofarbao motorni prostor u crni akril,malo sredio kablove i skoro ponoc,prodje dan kao tren,ustajem ko vampir i svako vece posle ponoci,ali me u toku dana uhvati kriza pa pocnem da brljavim,ali kafa je cudo
evo vecerasnje akcije,da se vidi nesto lepo,do sad sve bilo sareno
Evidentirano
Ispis
Str:
1
...
23
24
25
26
27
[
28
]
29
30
31
32
33
...
56
Gore
« natrag
naprijed »
Alfa Transaxle forum
»
Transaxle forum
»
Naše Transaxle Alfe
»
ljubetova plinska makina