Molimo
prijavite se
ili
registrirajte
.
1 Sat
1 Dan
1 Tjedan
1 Mjesec
Beskonačno
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:
Testiramo forum
Forum
Forum
Pomoć
Traži
Media
Prijava
Registracija
Alfa Transaxle forum
»
Transaxle forum
»
Naše Transaxle Alfe
»
ljubetova plinska makina
« natrag
naprijed »
Ispis
Str:
1
...
13
14
15
16
17
[
18
]
19
20
21
22
23
...
56
Dolje
Autor
Tema: ljubetova plinska makina (Posjeta: 112396 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
sale75
3.0
Postova: 1178
alfetta 2.0
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #255 :
Čet 23:42:09 14.10.2010. »
pa staviš unutra TSa,nitko nemora znati
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #256 :
Pet 08:31:25 15.10.2010. »
ovde naprave raciju i celu kolonu na vanredni tehnicki u policiju,drugara sa totalno std bmw e36,caletovog kolegu sa pozajmljenim jugom
i iz kolone od par auta nekom nadju nestu,ili je truo na brojevima pa mu kucaju drugi,koji naravno mora da plati...
a znam vise njih koji su pali zbog motora divljaka bas na takvim kontrolama,pa ne bi da se igram,to mi ne treba
a znam i neke koji decenijama voze divljake i pakovane do raspadanja i nikad nista,cak i iste tablice na slicnom autu i imaju srece vise nego pameti
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #257 :
Pet 08:36:15 15.10.2010. »
kad sam montirao kardan pocupam navoje na nosacu kardana,pa sam zavio po tri matice i izudaro kirnerom u vrh brezona da se rasiri i drzi
dok ne budem skidao karadan za zadnju hard gumu koja nije sjajna a nisam je imao trenutno i druga polovna je jos losija
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #258 :
Pet 08:56:23 15.10.2010. »
Evidentirano
TURBO
3.0
Postova: 2061
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #259 :
Pet 09:14:57 15.10.2010. »
apoteka
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova igracka
«
Odgovori #260 :
Sub 09:54:54 16.10.2010. »
kod mene je od kad je uradjena radilica,primetio drasticne promene
dok je hladan auto sa istom pumpom na leru je 6bara,na vece obrtaje nisam terao ali vidim da krece kazaljka,kad se ugreje posle nekih sat vremena,na leru stoji na 2bara a na dodavanje gasa od oko 5000rpm ide preko 4bara i na to naspem aditiv onaj kao med
Abro
ulje je
K2 TEXAR 10W-40
neki filter staje cela litra u njega mislim dal je clean-ov ili tako nesto
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #261 :
Ned 19:51:37 17.10.2010. »
sve lepo radi i od jednom trepce lampica od akumulatora
parkiram se i ostavim auto neko vreme i kad sam upaliop ona sija i sija nekih 40km od kuce,dodjem kuci i kad sam ugasio auto vise nema struje a sve vreme vozio sa svetlima
regler star dva meseca je zvekno,kupim nov i namestim sve radi ali sam za svaki slucaj nabvio jos jedan od TS-a
uzeo sam bregastu 116.55.03.200.08 i 8. soljica,posto moje sa u paru sa bregama 105.48.03.200.01 su unakazene,brege su vec brusene i opet su se izostrile a soljice su kao da su ih mravi izujedali,ali imam jos jedan par bregastih gde su na jednoj dva brega nova a dva malko izostrena,pa cu nju na izduv a ovu sto sam uzeo na usis pa da vidim kako ce da se ponasa
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #262 :
Sri 22:41:24 20.10.2010. »
juce sam se igrao sa bregama,ali nemam odgovarajuce soljice,kad stavim onu bregastu sa 11mm lift,islo bi bez plocica za stelovanje, ali mi trebaju deblje od 3.60-3.95,a ako bi isle plocice sa mojim soljicama,bile bi suvise tanke oko 0.40-0.85
i na kraju napakujem najzdraviju bregasatu 105.48.03.200.01 i ustelujem zazor sve na oko 0.40,auto neobicno tiho radi i mnogo lepo ide i na plin a tek na benzin,bez bustera,koji bi mogao i da probam
ali zato je danas pala akcija,zvana maglenke 5000k
Evidentirano
pirc75
2.0
Postova: 282
back to the road
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #263 :
Čet 00:02:21 21.10.2010. »
Evidentirano
alfa 75ts
JureMTK
Consigliere
3.0
Postova: 1483
Mala garava
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #264 :
Čet 09:05:47 21.10.2010. »
Šta im uradi crni sine???
Ovo bi meni trebalo za noći na magistrali!!
Evidentirano
" suknjice kratke pa pokrivaju kao i alfin fabricki branik sto pokriva zadnji deo auta,vidi se do prednjeg lonca,tako i ove a kad dignu ruke da se vesele,kao na naglom kocenju,vidi se ceo patos,do motora ha,ha,ha "
z3kan
3.5
Postova: 6120
Jazo Đedai
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #265 :
Čet 10:08:03 21.10.2010. »
i mene zanima šta uradi i ja bi isto tako
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova igracka
«
Odgovori #266 :
Čet 18:38:53 21.10.2010. »
problem je sto mora da se vadi ona kapica od lima sto dodje ispred sijalice,duza je xenon za nekih 5mm
zapertlovano je grlo na tri mesta,izbusio sam sa burgijom 3mm izvukao napolje i sve vratio nazad ali bez kapice i usrafio na jedno mesto pored buksne
kuciste maglenke se busi na sredini ravne povrsine tacno iza sijalice,na precnik oko 22mm da bi dzek od sijalice mogao da prodje a sijalica posto je sijalica duza i sa zadnje strane,a na kablu koji se provlaci kroz rupu na kucistu ima zastitnu gumu i taj visak sijalice stane u nju,podesiti visinu i to je to
Evidentirano
Isus
3.0
Postova: 3594
Internet mehaničar
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #267 :
Čet 19:32:41 21.10.2010. »
koje si zarulje ubacio u to?
H3
Evidentirano
stojadin, milicija edišn
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #268 :
Čet 21:07:59 21.10.2010. »
da H3 su ali su duze od klasicne halogenke
evo veceras sam testirao i mogu vam reci da sijaju za sve pare,daleko bolje obasjavaju put od fara,i kad ugasim maglenke kao da mi i ne sijaju kratka
i imam utisak da na yugu gde je mali far sa kristalnim staklom,bolje obasjava put i lepse je dugo svetlo,bolje ga grupise i dalje se vidi ali kratko mozda malo vise rasipa u visinu od alfinog
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #269 :
Uto 17:17:11 16.11.2010. »
pocela priprema hidro rucne preko sajle
Evidentirano
Ispis
Str:
1
...
13
14
15
16
17
[
18
]
19
20
21
22
23
...
56
Gore
« natrag
naprijed »
Alfa Transaxle forum
»
Transaxle forum
»
Naše Transaxle Alfe
»
ljubetova plinska makina