Area Servizio > Općenito

Alfa Giulietta

(1/10) > >>

rogi75ri:
Alfa Romeo Giulietta je auto proizveden od talijanske firme auta Alfa Romeo.Auto je predstavljen 1977. i iako je uzeo naziv originalne Giuliette(1954.-1965.) bio je to novi dizajn baziran na šasiji Alfette,naravno uključujući zadnji most-transaxle.Na početku dva motora su bila dostupna:1.3 L (1357 cc, 95 KS) i 1.6 L (1570 cc, 109 KS).Dvije godine kasnije pušten je i 1.8 L (1779 cc, 122 KS) i u 1980. Super Giulietta s 2 L motorom (2.0 L, 130 PS).U 1981. napravljene su mnoge promjene iznutra i izvana,motori ostaju isti.1982. pušten je novi 1.6 L motor.Iza je kratka stražnjica,i malo aerodinamični spojler uvršten u karoseriju.Giulietta je bila ponuđena u limuzinskoj verziji jedino,ali bilo je i proizvedeno par karavana.Najveće tržište za Giuliettu je bila Južna Afrika.U 1982. na Paris Motor Showu predstavljena je Autodelta-Giulietta 2.0 Turbo Autodelta (175 KS),imao je 1962 ccm punjena turbom.Prodajna verzija Giulietta Turbodelta imala je 172 ks (170hp/127kw).Sve turbo verzije bile su crne s crvenim interijerom,samo ih je 361 proizvedeno..U istoj godini predstavljena je Giulietta 2.0 Ti i dizel(VM) 1995 ccm verzija s 82 KS (81 hp/60 kW).Prije kraja proizvodnje u 1985. bile su neke manje promjene na autu.I NA KRAJU NOVA GIULIETTA JE ZAMJENJENA ALFOM ROMEOM 75,KOJA JE UJEDNO I ZADNJA PRAVA ALFA

rogi75ri:
vrijedna divljenja :slin: :slin: :slin:

80 tisuća prijeđenih,nigdje naznake trulog,apsolutno nidje,ko iz tvornice auto,nove gume,lonac,vidi se da je uredno održavana i servisirana,od starijeg čovjeka je,pa auto sada vozi njegova kćer.

2. serija,ma bomba auto,unutra,stvarno,suze su mi počele na oči ić,predivna
neznam,ne mogu to rječima opisat,eto barem slika jedna,stavit ću ih još samo da prebacim

[privitak je izbrisao admin]

giulia gt:
stvarno je super,a sta snjom jel ju prodaje ili cuva za sebe,1.6 ili 1.8 :82: :82:

rogi75ri:
1.6.....sve originalno,čuo sam ja za taj auto još prije,al eto,danas ju prvi put vidim uživo,i žao mi je šta sam ja vidio,stvarno predivan auto,kad je originalan,očuvan,stvarno je predivna,niš..ovo ljeto idem radit,i izać liku s milju eura pod nos....

rogi75ri:
a kad je upalila,jooj,e onda su počele suze na oči,i ovako kažem,jebem vas i vaše ts-ove i šestakeee,neka digne ruku onaj ko je za karbove,to je neopisiv osjećaj,stajat uz auto koji koda ima 5 godina tek,i slušat taj zvuk...eh eh

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju