Autor Tema: K: alfa 75 2.0 ts  (Posjeta: 2915 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alstajdu

• 2.0
  • **
Odg: K: alfa 75 2.0 ts
« Odgovori #15 : Čet 06:22:35 08.12.2016. »
Ma nema ljutnje dečki,evo primjeri,prvo izgled:piše kompletno rađena limarija.Nijedan razmak na vratima i haubama ne paše,čak gepek udara u stranice iznad svjetala kad se zatvori i normalno hrđa,mislim da lijeva stranica ima pukotinu po dužini i iz nje curi hrđa,vjerovatno je jako debelo kitano,šiber zaljepljen trakom,unutra sicevi razvaljeni i podrapani,dosta plastika unutra je oštećeno,vozačko staklo je držao odvijač,u gepeku je bilo dosta vode,odozdola je toliko sve našpricano sa zaštitom da se ništa ne vidi,preko lajtunga,sve su zalili.Tko zna jel šta popravljeno ili samo zamaskirano.Na motoru svuda se vidi diht masa,ali svuda i uopće auto nema snage.Dobro druga normalno krči ali jbg,to mora.Zadnji ovjes kao da malo poskoči u stranu kad pređe preko neravnine.Plin je navodno isključen i ne može se vozit na njega pošto se čovjek ne voli vozit na njega,treba majstoru da ga opet uključi.Kad sam sve sročio vlasniku nakon probe,promjenio je priču iz "SVE JE NOVO" u: ma to mi je čovjek radio limariju pod dug,a motor je majstor uspio dobro složit tek peti put.Tako da,ne znam.To po meni vrijedi jedino ako nekom trebaju papiri jel sve ostalo šta piše u oglasniku je ogroman upitnik.Ne znam čiji je auto bio i kakav je bio ranije,ali sad je koma.Čak i ručna kočnica stoji ukoso,možda je smotano kučište ili je otpao nosač od karoserije.
« Zadnja izmjena: Čet 06:27:19 08.12.2016. alstajdu »
Eats Fords and shits on Volkswagens

Offline majstor75

• 3.0
  • lipo ide zadovoljan sam
    • http://www.facebook.com/mario.jurlina
Odg: K: alfa 75 2.0 ts
« Odgovori #16 : Sub 19:56:59 17.12.2016. »
Doslovno najgora 75 tica koju sam ikad vidio... :tres: :tres: :tres:
Alfa se lako zgadi čoviku ako nema pravog majstora jer su jako specifične i skupe za odrzavanje...  by Nikola Božić