jeste li kada provejravali dal injektori pustaju na radnom tlaku od 3 bara, na samom autu. evo ja iz fore isao u kontrolu i pustaju svih 8 na oba auta. znaci spojim plus na rozu zicu nek vrti pumpa i gledam sta se dogadja na injektorima. lagano se ona plasticna kapa puni benzinom. nije strasno ali nervira spoznaja. pogotovo na autu kojeg vozima na plin, palim na plin, a benzin misteriozno nestaje. izgleda da je jedino rjesene da zacepim rupe necime ugasim pumpu. a 4 najbolja injektora cu probat dat cisitit pa cemo vidit jel valja.