0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Jebiga Alfiste ne pratim več 100 godina, kad se treči ili četvrti put trbalo registrirat izgubio sam volju.Siguran sam da sam to negdje napisao na nekom od onih alfista koji više ne postoje