mogli uvest kategoriju cipelcug za maloljetnike, ionako nemaju vozacke
ja i još neke smajliće dobio

vozačku imam, za bicikl, a i ne mogu bit cipelcug jer nisam pješak. baotian

a i uvijek mogu sjedat u mercedesu

danas MOŽDA opet postanem mobilan na 4 kotača!!!