0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Eeeeeeee,a tek otic sa Alfom po pivu i oladit je u peharu
nema tu razmirica,zlo je dikator!!! sve odluke su jednoglasno donešene bez rasprave.....
nikad se nezna , ili mozda zenski kutak? alfa 75 vs gucci
Sad kad si na forumu moraš se oduševit kad danas na poklon dobiješ novi komplet dihtunga
mozda bi te skinia sa susuki gamom...250ccm ...2-takta
-Dolaziš polirati julku.......