za sve 33ojke i.e. i 75 i.e
nisam ziher za fergazere.
Je isti je, ako je bosch razvodnik, takav je rotor i kod mene. A imam i od 33-ke koji je isti.
Al ne bi rekao da paše samo sa alfi jer sam to kupovao par puta i uvijek su imali, valjda puno bosch razvodnika ima isti. Ako se ne varam paše od golfa i stojadina i ko zna od čega još.