za 300km mjesečno se ne isplati ni da se ubiješ!
Prije sam radio oko 500 km, ali sad radim malo više od 350...
Gledam ako je cijena benzina 9.50 kn, a plin je 4.92 kn
onda me 300 km košta 260 kn (benzin) odnosno 134 kn (plin).
Znaći mjesečno bi štedio 125 kn što je 1500 kn godišnje i ako je sve sa atestom 3500 kn onda mi se to isplati tek nakon 2.5 godine, po mojim proračunima i po cijeni nafte na današnji datum.
Mislim da će cijena bezina rasti brže nego cijena plina i ako bi prelazio više od 300 km mjesečno prije bi mi se isplatilo.
Iskreno, neznam dal mi se isplati ulagati u plin pa sam zato otvorio temu da čujem vaša mišljenja.
Često vozim na kratke relacije i neznam dal je moguće voziti odmah na plinu? Ako nije onda mi se nikako ne isplati.