0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kupio, činila mi se prilika, oteo zapravo, već je bila prodana praktički.
Kupio prvenstveno radi karoserije koja je praktički bez ruzine, '89g po papirima 1.6ie, unutra 1.8 carb sa plionom, reg dokraja petog mijeseca, platio 300e