0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
a gle ... sretan sam da sam nasljedio stan ... to mi je veliki + jer nemoram razbijat glavu o takvim stvarima,trebat će stan urediti pa onda budem vidio jel useljavam ili prodajem .... nekako vagam što napraviti u zadnje vrijeme
Zeko ako trebaš nove radijatore zovi, imam povoljno a može i montaža.