0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Jbt, vidi stvarno...
Evo i moje gajbe , trenutno se stavljaju ovi istoćni prozori to bi tribalo bitgotovo kroz tjedan-dva pa posli se uzimaju rolo vrata i praktički objekt je zatvoren sve je napravljeno od armiranog betona i ima prolaz ako se u budućnosti bude širila a sigurno oće trenutno "francuzi" obitavaju u njoj i ovi Fiat , al pomalo doc ce i alfice
vec ga vidim:Stari mu vice: "Alo nemoj da visi teraca""bez brige caca, nece kad ti ja kazem"zato sad strsi
kad garaža bude gotova doc ces vidit taj prekrasni pogled sa nje krov je idealan bas onakav kakav smo htjeli
pravi fiat koji motor unutra... ako nije 1.9 direktas,onda ne valja
nigdi nepise 1.9 ,samo 2.0.tdid
pa to je to onda imaš prava kola..ovo drugo ne valja