e do pre godinu dana nismo ni znali za xenon a sad se primili ko navijaci na semenke,daleko od toga da halogenka lose sija,jedino ako je toliko los far,ali kad se lepo usmeri i stara kruska sijalica je sijala solidno,ali h1,2,3,4,7,itd je usavrsio i sad su babaroge,ali za razliku u sijanju po magli nedaj boze da je bude a bice je videcemo sta xenoni kazu,mada sam vidjao zimi aute koji vode kolonu opusteno sa xendzama,dok smo mi isli sa sva cetiri migavca i kao sove se izbecili da bi videli put,spustali svetla koliko mogu,ali zivi i zdravi stigli kuci