ma dobro da sam krenuo ko konj i prebacio na benzin bi ga namazao odma u startu , samo kazem da autic ide fino. to je neki 1.1 motor.
Fire 1108kubika, 8V, SPI, 88nm momenta 40KW. Imam jednog takvog doma. neuništivo đubre.
Nema seicento 800kila. Punto ima 850 pa s emuči taj mlinček s tolko kila. 730kg i to đubre onda ide fino.