ako se ja primim toga i krenem usporedjivati girometar od TS i sestaka reci cu vam tocno razliku i koji sarafa treba kuda okrenut da bi se pretvorilo sa 4 na 6 cil. pa nece mi veglia borletti pravit probleme. nisam ja elektronicar ali te cuke su prahistorija. samo da imam oba pa da usporedim.