Molimo
prijavite se
ili
registrirajte
.
1 Sat
1 Dan
1 Tjedan
1 Mjesec
Beskonačno
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:
Testiramo forum
Forum
Forum
Pomoć
Traži
Media
Prijava
Registracija
Alfa Transaxle forum
»
Transaxle forum
»
Naše Transaxle Alfe
»
ljubetova plinska makina
« natrag
naprijed »
Ispis
Str:
1
...
20
21
22
23
24
[
25
]
26
27
28
29
30
...
56
Dolje
Autor
Tema: ljubetova plinska makina (Posjeta: 112398 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #360 :
Pet 22:42:21 11.02.2011. »
da fiatove su nozna a opelove su rucna
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #361 :
Pon 21:58:19 14.02.2011. »
e samo se meni moze desiti,dok sam dolivao ulje prevrnem kanticu preko glave i sav se ispolivam sa UKT uljem i ostane fleka na betonu,aj to cu resiti u kupatilu i posto zavrsavam,skupljam alat i skinem crevo sa sisice za ispustanje na celjustima ali ne i kljuc
posle par sati odem do zeninih i da se parkiram iz navike rucnu gore kad ono nista,aj ponovo opet nista,nema veze posle cu videti sta je
kad sma izasao posle dva sata imam sta da vidim,fleka gde ne bi smela da bude i ceo desni tocak sa unutrasnje strane,pogledam kroz felnu a kluc stoji na mestu gde sam ga i ostavio,sve mi je bilo jasno
kljuc nije moga da spadne ali kako je radio auto i struckao tako se kljuc naslonio na lim i odpustio ali tezina kljuca ga je stalno zatezla ali ne i zategla i kad sam povukao izbaci ulje
danas sam opet doradjivao jer plocice jos nisu ulizane pa kad nastelujem da uhvati onda i blokira pa sam pomerio oslonac klipa da se skrati poluga,sad ide teze ali ne blokira ,pa nek stoji neko vreme dok sve legne kako treba
Evidentirano
Rusty
3.0
Postova: 1711
smoke me a kipper, i'll be back for breakfast!
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #362 :
Pon 22:12:06 14.02.2011. »
Ljube samo
ništa
, svaka čast ljube! Kad složim svoju , neću imat volje ni za vrata zaključat a kamoli šta prčkat još po njoj.
Evidentirano
zlikovci me pitaju di sam kupio kočiju jer konji mi pucaju gromove iz očiju
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #363 :
Pon 21:32:31 28.02.2011. »
novi momenti
Evidentirano
z3kan
3.5
Postova: 6120
Jazo Đedai
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #364 :
Pon 21:38:40 28.02.2011. »
jbt ljube koje ti sise imaš
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #365 :
Pon 22:09:39 28.02.2011. »
nemam vise,oduzeli mi
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #366 :
Sri 21:59:05 09.03.2011. »
nove akcije,prepravio sam remenice za servo pumpu,malo jos smanjio brzinu manje opterecuje motor i idu isti klinasti kaisevi 825
Evidentirano
RUDI-Zd 75
3.0
Postova: 4024
-Volim Alfe 75.....
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #367 :
Sri 23:02:48 09.03.2011. »
-Od čega je servo pumpa.......ne izgleda mi kao alfina..
Evidentirano
-Alfa Romeo 75 3.0 V6 EVOLUZIONE
-Alfa Romeo 75 2.0 TS x3
-Alfa Romeo 75 1.8T -America
-Alfa Romeo 75 2.4 TD (3,0 V6),(2,5 V6)..?
-Alfa Romeo 75 1,6
-Alfa Romeo 155 2.5 V6....
-Alfa Romeo 156 SW 1.9JTD
-Vespa PX200E x3
-Vespa 125P
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #368 :
Sri 23:10:34 09.03.2011. »
trenutno na autu je od 155,ista je na 33,164.croma,tipo,tempra..... samo kod njih je pritisak 80 bara a ova je 100 bara
slika je od ranije dok su trajala ispitivanja nosaca,u medjuvremenu je par puta procurila letva,dva puta pucalo crevo,prvo dovodno a posle i od visokog pritiska pa je ubaceno od 33 ili 164 ne secam se,ali malo prepravljenih prikljucaka,crevo visokog pritiska na letvi je veliki holender pa je pravljen sraf po tome a navoj je manji pa idu i dve razlicite podloske
«
Zadnja izmjena: Sri 23:13:24 09.03.2011. ljube-kugla
»
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #369 :
Uto 08:56:00 15.03.2011. »
juce opet prepravke,nikako da se ulizu plocice od hidro rucne pa sam resio da prebacim sa nozne na rucnu i sa rucne na noznu,posto su od nozne vec dobro ulizane plocice pa ce i bolje kociti,ali sam primetio da mi je jedno crevo od rucne cudno,nisam ga slikao jer mi ni ruke nisu bile bas za telefon
naduvalo se u spoljnom buziru,posto je ono armirano dvoslojno,i primetio sam kad povucem rucnu i stoji duze vreme,odpusti se ne skroz ali se odpusti i sad vidim zasto
kupio sam nova creva,neka ozbiljna,napravio prikljucke i sinoc u voznju da vidim kako to radi,hm i nije tako lose,rucna se ukopava u mestu i posle par sati ostane nategnuta isto
nozna je malo kilavija ali solidno koci,videcu za par dana voznje,a mozda i tupromenim plocice ako se ove ne pokazu,jeste da su ferodo tarox... ili tako nesto
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #370 :
Sri 23:39:55 23.03.2011. »
danas nova akcija,mala je povrsina naleganja kaisa preko remenice vodene pumpe i kad je optereti servo pocne da skripi,pa je jedan roler resio problem
Evidentirano
RUDI-Zd 75
3.0
Postova: 4024
-Volim Alfe 75.....
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #371 :
Sri 23:51:33 23.03.2011. »
-Bitno je da se nešto radi........
Evidentirano
-Alfa Romeo 75 3.0 V6 EVOLUZIONE
-Alfa Romeo 75 2.0 TS x3
-Alfa Romeo 75 1.8T -America
-Alfa Romeo 75 2.4 TD (3,0 V6),(2,5 V6)..?
-Alfa Romeo 75 1,6
-Alfa Romeo 155 2.5 V6....
-Alfa Romeo 156 SW 1.9JTD
-Vespa PX200E x3
-Vespa 125P
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #372 :
Sri 00:00:23 13.04.2011. »
nije me bilo neko vreme ali stalno su neke akcije,na fiat cromi sam prepakivao hidro kvacilo sa alfe 164,posto croma nikad nijedna nije to imala a sajle nisu ni za oko vrata,pucaju ili ribaju posle par meseci i eve upakovano,malo sam pravio neke nosace pa posle par dana i doradjivao
posle par dana experimentisanja i cudnih desavanja,sa istim desavanjem kao i sa sajlom,odvaja na patosu i kao da se uteze i ide delimicno tesko,onda sam probusio rupu na zvonu menjaca i ispod korpe podbacivao sajbne da vidim da nije lucajno predebela lamela,ali ipak nije
nosac pedala se krivi,zbog zaribale sajle i lose korpe se uvijalo i iskrivilo,sad sam napravio dodatni nosac koji veze pedalu i cilindar da se ne razilaze i za sad ide mekano kao nekad kad je sve skoro bilo ispravno i novo
«
Zadnja izmjena: Sri 00:01:40 13.04.2011. ljube-kugla
»
Evidentirano
ljube-kugla
3.0
Postova: 1774
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #373 :
Sri 00:06:27 13.04.2011. »
ali pao je i novi styling na alfi,dugo cuvane sajtne sam ipak stavio,bile su crvene li posto sam sujeveran na crvenu boju,kupio sam slajfericu i olindrao ih do gole plastke i spolja i unutra
u medjuvremenu sam promenio creva od zadnjih kocnica(rucne),koja su mi pravila problem,pa sam zamenio mesta rucne i nozne,celjusti od opela su na noznoj a od fiata za rucnu,opelove su vece plocice i dosta dobro koci,rucna zakiva,na trecem zubu koci a na petom blokira,ni na jednom autu nisam imao bolju rucnu,jedino je croma imala ali kad su bile plocice ferodo formula i posle sam promenuo nekoliko plocica i ni jedne nisu tako kocile,sad su Remsa i lepo koci ali slabo drzi rucna
Evidentirano
Boksi
2.5
Postova: 925
Odg: ljubetova plinska makina
«
Odgovori #374 :
Sri 08:36:39 13.04.2011. »
Dobro izgleda
Evidentirano
Alfizam
Ispis
Str:
1
...
20
21
22
23
24
[
25
]
26
27
28
29
30
...
56
Gore
« natrag
naprijed »
Alfa Transaxle forum
»
Transaxle forum
»
Naše Transaxle Alfe
»
ljubetova plinska makina