0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ta 2 dana su mi posebno draga bila,lijepa sjecanja.........pogotovo drugi dan,na povratku doma na grobniku mi pukla bregasta na tempri.......
talibanova dok je jos bila dvobojna
ne dok neko tek onda je i postala dvobojna..........tj. nesto prije........mislim da je prvo pojavljivanje dvobojne bilo na driftu u karlovcu........ispravi me mika ako grijesim.......