u rusiji covik gleda na tv-u da je na sibiru -55 °C, gleda on, ne viruje, pa odluci nazvati rodjaka tamo.
pita ga sto se radi i kolika je temperatura a ovaj mu kaze da je u kuci da se grije i da je kod njega -35.
ma kako to pa na tv-u su rekli da je -55.
aaaa pa to bice vani - kaze rodjak
