Alfa Transaxle forum
Mercato => Ponuda => Autor teme: TNT - Uto 11:30:15 13.01.2009.
-
evo za pocetak
maglenke 100kn
farovi 100kn
[privitak je izbrisao admin]
-
primam i naruđbe za dijelove :DD:
-
Naručujem prednj branik, tapecirung pednjih desnih vratiju i ručku za ista..
-
naruđba zaprimljena
[privitak je izbrisao admin]
-
Raskopaše mi čađu :jezik:
-
ionako ju treba raskopat da se vidi sta se krije ispod. jos nisam odlucio sta cu sa sasijom, stalno mi se mota ideja o sestaku u dizlu.
dijelovi? lako za njih
-
Ko novo! :super:
-
TNT kakav je hladnjak.....jel citav...?
-
hladnjak je zauzet :neznam: imam kod tome jedan ali moram vidit jel i on zauzet , taj je od 1.6
2 marac: dijeli stizu poni ekspresom u cetvrtak, ok?
-
Expres i to kakav, znaći u subotu me čeka lakiranje!
-
je i malo ljepljenja hehe
-
Za razliku od moga fakat malo, ako neće biti šarafi za knauf popreko pa preko njih kit...
-
Za razliku od moga fakat malo, ako neće biti šarafi za knauf popreko pa preko njih kit...
znaci tvog si otpisao........jel na prodaju....?
-
evo za pocetak
maglenke 100kn
farovi 100kn
-Pakiraj!!! Kupujem!! :nod: :hm:
-
pakiram
evo da ponuda nebude prazna
novi tuning dijelovi
gornje lajsne u unutrasnjosti, verzija bez sibera( na dosta alfi su puknute pa si provjerite) komad 25 kuna
ljeva lajsna blatobrana, varijanta bez repa 25 kn
lajsna gepeka m varijanta bez repa 25kn
[privitak je izbrisao admin]
-
retrovizor ljevi stari tip 100kn
kvake po 25kn
rucke po 25kn
:DD:
[privitak je izbrisao admin]
-
-Kvake pakiraj!!!!! :super: :super:
-
sta jedna? ajd bozicu i ti pikni koju, znam da ti je u banani na americi.
-
sta jedna? ajd bozicu i ti pikni koju, znam da ti je u banani na americi.
Nemoj siriti dezinformacije :zvizd:.Ma Rudi bi se ljutija pa necu da mu se misam.Ako u buducnosti budes imao dvije prednje spremi mi ih skupa sa onim cepovima od felgi :nod: :nod: :nod:.
-
ma ima muha toga u garazi, ako rudi uzme sve 4 imam i za tebe jos 2, a onda bi morao lagano prebrojat stanje na skladistu.
-
ma ima muha toga u garazi, ako rudi uzme sve 4 imam i za tebe jos 2, a onda bi morao lagano prebrojat stanje na skladistu.
Onda meni moze te dvije viska ali naravno moraju biti prednje.Jesu li prednje???????
Imas li mozda lijevi retrovizor stare tipe kao sto je onaj na slici ali da je na STRUJU????Triba mi za Milano jer joj je desni stara tipa na struju tj. origigi,a lijevi je nova tipa na struju kojeg mislim prebaciti na Americu.Znas da ja patim od originalnosti :neznam:.
-
a jebemu, jel ima razlike? aj pogledacu --- edit: imam 2 kompleta kvaka jos na vratima i jos jedan komplet negdje u garazi
ljevi retrovizor na struju nisam u zivotu vidio.
-
Sto da ti kazem??? :cafe: :cafe: :cafe:
-
ma uzmi ovaj retrovizor, sta fali namjestat rukom, jos i mehanizam radi ko nov, podmazani buziri finim strojnim uljem.
-
Ako mi nadjes one poklopce od felgi uzimam retrovizor :zloco: :zloco: :zloco:.
-
imaces me na dusi ako se prehladim :tup2:
-
imaces me na dusi ako se prehladim :tup2:
Pa lijepo se obuci i brndaj :D:.
-
to će fly u noćni kredit sigurno...hehe,šalim se..
-
evo i rucke za brisace 30kn (vise na lageru)
[privitak je izbrisao admin]
-
Ako mi nadjes one poklopce od felgi uzimam retrovizor :zloco: :zloco: :zloco:.
a moze umjesto poklopaca desni retrovizor za 33ojku? vidim da ti je posivio pa bi ti dobro dosao za novu pilu. ajmo ljevi od 75ic plus desni od 33ojke gratis
-
Ako mi nadjes one poklopce od felgi uzimam retrovizor :zloco: :zloco: :zloco:.
a moze umjesto poklopaca desni retrovizor za 33ojku? vidim da ti je posivio pa bi ti dobro dosao za novu pilu. ajmo ljevi od 75ic plus desni od 33ojke gratis
Cak mi je na desnom retrovizoru od 33-ojke staklo napuknuto ali biti cu uporan i riskirati.Poklopci pa sve ostalo :zvizd:.
-
jel ovo posiljka za zadar?
2× stopsvjetla
2× maglenke
4× prednje kvake (sve su iste)
2× zadnje ( sinsitra i destra)
[privitak je izbrisao admin]
-
marac, jel valja rucka?
[privitak je izbrisao admin]
-
Da valja?! Pa ko nova je!
Još ću na kraju sredit alfu u standard i neću je htjet prodat, budem razvijao konfor i luxus :joj: :D:
-
amo dalje. jel kome riknulo centralno?
cijela brava sa motoricem 50kn
samo motoric 30kn
samo brava 30kn
[privitak je izbrisao admin]
-
Evo primi naruđbu za još jedne maglenke i prednji lijevi far, zatim znak na zadnjoj haubi (moj se malo nabušio), ako imaš i neke kraće opruge....zasad to.
-
Evo primi naruđbu za još jedne maglenke i prednji lijevi far, zatim znak na zadnjoj haubi (moj se malo nabušio), ako imaš i neke kraće opruge....zasad to.
zasad nema maglenki i farova na lageru. ( ako ti treba samo sjenilo i staklo , to imam, 100kn)
znak imam 25kn
opruga imam serijskih- fali krug pa su malo krace, al vjerujem da imas flexericu doma
edit: za farove i maglenke cu ti pogledat ali nemogu ti rec cijenu dok nevidim sa covjekom i jel ih uopce ima
-
ako nekome trebaju špere ili getribe ( nazalost neprovjereno ali je cijena popularna)
spera 500kn
getriba sa sperom 800kn
-
Jel sjenilo dobro? I koliko su ti federi, da ih ne moram skidati sa 1.6?
-
jerl s TS spera......il sa sestaka...?
a getriba koja je......?
-
sjenilo je dobro, staklo je dobro ali su popucali nosaci farova. imam i komade koji su se odlomili ako moze pomoc.
federi su sa 2.0ts odrezan je donji krug jer je istrunuo u onoj gumi. 50kn oba
[privitak je izbrisao admin]
-
jerl s TS spera......il sa sestaka...?
a getriba koja je......?
koja ti treba pa cu vidit. spera je TS
-
Može far, znak i federi. Samo mi reci koliko je auto niži kad je na tim federima i javi gdje da ti prebacim pare i kako ćeš mi to poslati.
-
TUBE-LOK???? :DD: :DD: :DD: :DD:
Kaj ti je to?
Tek sam sad skužil da ni ti neznaš čemu bi to još moglo služit....
-
treba mi spera....i pinio korona od 1.6.....a moze i cijela.....al nije hitno....dok polako slozium motor.....
imas jos stakala i zmigavaca moze i razbijeno....posto slazem samo oklop da nije rupa ispod haube.....
-
treba mi spera....i pinio korona od 1.6.....a moze i cijela.....al nije hitno....dok polako slozium motor.....
imas jos stakala i zmigavaca moze i razbijeno....posto slazem samo oklop da nije rupa ispod haube.....
kad ti bude konkretno trebalo, javi mi pa cu ici potrazit.
-
Može far, znak i federi. Samo mi reci koliko je auto niži kad je na tim federima i javi gdje da ti prebacim pare i kako ćeš mi to poslati.
ovisi sta imas u bunkeru, recimo da je nizi 3cm ali neznam tocno, odrezan je krug prvenstveno radi hrdje.
ostatak cemo na PP
-
samo mi jos reci jel ti pase znak. stiftovi iza su citavi.
[privitak je izbrisao admin]
-
TUBE-LOK???? :DD: :DD: :DD: :DD:
Kaj ti je to?
Tek sam sad skužil da ni ti neznaš čemu bi to još moglo služit....
cemu?
-
jel ovo posiljka za zadar?
2× stopsvjetla
2× maglenke
4× prednje kvake (sve su iste)
2× zadnje ( sinsitra i destra)
Da to je za ZADAR!!!! :drink: :drink:
-Jel ima pred. "žmigavaca bilih., što kod tebe??""
-
nema :neznam: , ima narancastih
pogledat cu za bijele na centralnom skaldistu :DD:
-
-Triba mi dva liva i jedan desni!!!
-
-Jel sa maglekama....idu i oni mali okvirići??? -Imaš koju ručkicu od svitala!!??? :82: :82:
-
idu okviri, rucku imam ali nece zmigavac ostat tamo di treba. znas vec, ko i sve rucke
-
idu okviri, rucku imam ali nece zmigavac ostat tamo di treba. znas vec, ko i sve rucke
A takvih imam............kakvi su prekidači : crveni ili bili?? :82:
-
bijeli
-
-ne igra mi :hm: :neznam:
-
a dosta su trazene te crvene, bas vidit u CS jel ima
-
Znak je otprilike kao i moj, pošalji mi far i federe, ali kad ti sjedne na rn.
-
-Dolazimo u ZG,po rezervirane dijelove!!! U PON. :yahoo: :yahoo: :yahoo:
-
nesto sam podijelio ciganima, moram vidit jel imam sve :ruganje:
-
:hm: :G: :G: :cafe: :cafe: :ruganje:
-
250kn, potpuno ispravno svi svornjaci citavi. apšisalo jedino.
[privitak je izbrisao admin]
-
plastika za vjetar nigdje puknuta. 100kn
[privitak je izbrisao admin]
-
-Plastike mi ostavi!!!!! -Kupljeno!!! :nod:
-
pazi, ako mislis na prozor radi se samo o jednoj plastici, i to ljevoj
-
-A što je sa drugom.........čut čemo se sutra !!! moram viti koja mi je puknuta!!!
-
s drugom sam istukao psa jer mi je pojeo one gumice sta dodju pod kiler
-
s drugom sam istukao psa jer mi je pojeo one gumice sta dodju pod kiler
je to onaj pas kod tome,koj je i žvakao crijevo kilera od ts-a...
-
je to onaj pas kod tome,koj je i žvakao crijevo kilera od ts-a...
vidiš koliko mu daju isti.....a mi se bodulima rugamo :DD: :DD:
-
nije nije, tog moras tuc tozionkom
ovdje sam mu prijetio sa tapacirungom prednjeg ljevog stoka
[privitak je izbrisao admin]
-
a onda je zagrizao
[privitak je izbrisao admin]
-
hrc možda ima na forumu nekih čuvara životinja.....još ćeš na sud.....nađi sliku još di pas radi oko alfe i gotov si :nod: :nod:
-
nekad ga koristim kao jastuk kad ubijam oko
[privitak je izbrisao admin]
-
višenamjenska đukela.....ima li još funkcija :82: :82:
-
grize cigane sta vrebaju aluminij po dvoristu.
-
Pravi DOĐ !!! :DD:
DOĐ = Domača Obična Đukela....
-
100kn :zloco:
[privitak je izbrisao admin]
-
-Bio sam reka da ču ja uzet ,pa zaboravio!!! Nisam ni pogleda jeli mi je desni čitav!!!
Ma rezerviraj svejedno!!! Ako more!! :zvizd:
-
rezervirano onda :super:
250kn, potpuno ispravno svi svornjaci citavi. apšisalo jedino.
([url]http://alfa75.net/forum/index.php?action=dlattach;topic=714.0;attach=3132;image[/url])
200kn forumski popust jer sam dobre volje
-
Jel imaš obje one zaštite od vjetra? I, jel imaš možda prednji desni žmigavac prozirni (gledano iz kabine)?
-
nemam nista od navedenog :neznam:
-
servo letva i pumpa s nosacima i crijevima za V6 -- 800kn
[privitak je izbrisao admin]
-
-Daj samo nosaće i remenicu... :DD: :DD:
-
rezervirano onda :super:
200kn forumski popust jer sam dobre volje
jel to jos aktualno............?
-
na lajsne mislis? ako da , aktualno je jos uvijek
-
imam ciscenje podruma pa sam nasao neke dijelove. ima jos hrpa toga pa pitajte.
zasad ovo:
pumpa serva od sestaka sa nosacem i lajtunzima 300kn.
zvono, zamajac, lamela, korpa i druklezaj(vlacni) od sestaka. rabljeno, nema garancije. 500kn kriz kardana i cilindar kuplunga na poklon. ako odma nazovete dobijete i jedan ispravan nosac getribe na poklon. :DD:
usisne cijevi rail i injektori 3.0V6 300kn
razni motorici od centralnog i prozora te sibera.
uskoro jos toga, kako naletim dok spremam. nemojte dugo jer ce sve u kontejner.
[privitak je izbrisao admin]
-
tek sad vidim spojlerčić :bravo:
jel aktualno :hm:
i jel imas mozda i prosirenja ili pragove :bok:
-
pragovi osli nemam prosirenja a spojleri su aktualni- 200kn
edit: jesam senilan, spojleri danas osli , moram vidit jel imam jos kakve.
-
jedan motorić za pimpanje gepek obavezno ostavi :nod: :DD:
-
ak nades javi :good:
-
okej
gepekpimpmotoric spremljen nastranu :DD:
-
:DD: :DD:
-
zadnja sajba 100kn
-
jel na šajbi valjaju kontakti za grijače
-
valjaju ali neznam jel rade sami grijaci. trebalo bi ih spojit na struju i vidit jel se magli.
-
Ma je...., uzmi multimetar i izmjeri otpor, ako ga ima radi, ako ga nema neradi...
..uz put, imam i ja jedno zadnje staklo...
-
imam i ja jedno zadnje staklo...
ne kvari mi posao, otvori svoj oglas. :tup2:
-
Ima li koji anlaser od 4cil.?
-
mogao bi imat samo neznam jel isti od 4 cil i turbo. trebao bi bit jedino zbog zvona nisam ziher.
-
Isti je :nod:
-
Izgleda da nije isti za TS, nije ista šifra u eperu, sad pogledao. :neznam:
-
Ako nije ista šifa nije isti prihvat :hm: presložiš i od dva složiš jedan ;)
-
ts ima uski anlaser, recimo 1.6 ima neku debelu mrcinu. zbog toga se mogu razlikovat brojevi u eperu, a ubiti su isti i oba rade svoj posao.
-
evo za pocetak
maglenke 100kn
farovi 100kn
jel imas jos ona zadnja stop svjetla?
-
prodano
-
mogao bi imat samo neznam jel isti od 4 cil i turbo. trebao bi bit jedino zbog zvona nisam ziher.
sa 1.8 i 1.8 turbo je isti, mislim i od 1.6 da je takav
-
Ako sam dobro zapamtio, prije neke godine neki ste puno nabavljali K/N panelne filtere na razprodaji. Ima jos koji na lageru za TSa, kad je kod tebe vec sestak u igri? :zloco:
-
nemam osim onog u kobili
-
Ako sam dobro zapamtio, prije neke godine neki ste puno nabavljali K/N panelne filtere na razprodaji. Ima jos koji na lageru za TSa, kad je kod tebe vec sestak u igri? :zloco:
A3m ducan koji prodaje K&N filtere.Taj ducan postoji u Slo i u Hr.Vidi na netu.
-
E, znam ja za A3m, ali jebe se njima za stare alfe. Pitao sam tamo za filter i distance pa nemaju volje ni trazit ili pogledat u kataloge. Ali dobro, opet ce neki svabo zaradit (alfisti.net). :neznam:
-
-K/N za TS-a nema i nije se ni pravio ,samo za 3,0 !!!! :nod:
-
ja ga imam
-
imate na alfistima oglas od mog prijatelja. ima neke KN panele za 75ice :bok:
-
-Kojega imaš............
-
KN za alfu 75 TS, kupio sam ih par komada, jedan je kod jureta zavrsio. kupio sam i jednog za 3.0 koji je osao u srbiju.
mislim da su kostali 70kn ili tako nesto. u molydonu.
-
-Kojega imaš............
za TS.......
-
-A sutra ču provjeriti..... :good:
-
jos uvijek u ponudi:
servo letva ali ovaj puta sa dizela 400kn + poklon pumpa, nosac i lajtunzi od dizela ili TS-a (vas odabir)
kvacilo V6 za korpom, lezajem, zvonom, zamajcem, cilindrom i viljuskom 500kn
uskoro : rezervoar od TS-a bez trunke hrdje sa ispravnom unutarnjom pumpom ( sa bele strele) 350kn
raznih sitnica uvijek na lageru :DD:
-
Rasparujes li to kvacilo, interesuju me korpa/lezaj - u kakvom stanju je lezaj? Kakva je situacija sa letvom, da li curi? Moze li to u moju drtinu?
-
korpa izgeda dobro, lezaj se normalno vrti i ne zuji. mozemo se dogovorit. letva je ok nema lufta a nisam primjetio da curi. mogu provjerit.
Tank je rezerviran .
-
Mozh' i meni jedna "rezervancija" za te gluposti + proveri itd... :)
-
letva je jos u dizelki ali uskoro ju kasapim pa cu je donijet doma i prikopcat na pumpu od sive kobile , upalim auto i vidim jel pusta. moze tako jer drukcije nemogu?
-
Mere :)
-
set kvacila rezerviran
ajmo jos malo pa nestalo :zloco:
-
ajmo akcija
servo pumpa od V6 sa nosacima i lajtunzima 250kn
usisne cijevi sa railom i injektorima od 3.0 v6 200kn
rep i bocne lajsne 100kn
ima jos toga pa pitajte
-
Imas zadnji dio izpuha - lonac, za TS-a?
-
prodano
-
Jazzo, imas li homokineticki od 3.0?
-
ajmo akcija
servo pumpa od V6 sa nosacima i lajtunzima 250kn
usisne cijevi sa railom i injektorima od 3.0 v6 200kn
rep i bocne lajsne 100kn
ima jos toga pa pitajte
te lajsne, su od TS modela? Trebalo bi mi one prije zadnje haube!
-
ajmo akcija
servo pumpa od V6 sa nosacima i lajtunzima 250kn
usisne cijevi sa railom i injektorima od 3.0 v6 200kn
rep i bocne lajsne 100kn
motor TS bez agregata struje usisa i ispuha 100€ ( ako je nekome krepao, prilika )
komplet retrovizora na zgance noviji tip 350kn (komad 200kn)
kardan TS sa dobrim gumama i lagerom 500kn
prednji branik 500kn
podizaca prozora, motorica centralnih brava, raznih sitnica uvijek na lageru.
-
meni triba par podizača i cila instalacija za centralnu bravu + motorići
-
cijela instalacija :82: znaci zice konektori i ostalo? ufff ko ce to vadit, ajd vidicu jel ima na dizelki ozicenje ili sam cvikao. sa kobile mi se bas i neda skidat.
btw neznam jel pasu nosaci motorica na giuliettu jer je brava sigurno drukcija.
-
Glavčine 5 rupa diskovi prošli 5000km pločice ćeljusti teflonski lajtunzi AKCIJA
-
vidi ga, otovri svoj garage sale nemoj meni kvarit poso. :tup2:
-
ne tribaju žice, može samo konektori i ona centralna jedinica. motorići bi tribali bit isti. i ne zaboravi podizače, onaj moj jedan šta san ima je riknija pukla sajla
-
koliko sam skuzio ti uopce nemas zica u zadnjim vratima. kako mislis napravit da ti centralno radi iza? koji ti treba prednji podzac i oba zadnja? i sta, sva 4 motorica?
-
i da ja mislim da sam vidio negdje u autu centralinu za centralno. dugoljasta crna kocka sa oko 7-8 pinova.
-
4 motorića, oba prednja podizaća, ako imaš i stražnje daj i njih. prijatelj će mi to sva pospajat, kako neman pojma
mislim da san je i ja vidija, viri par žica iz nje?
-
ako je jack osta na njemu onda vjerojatno viri. ne sjecam se vise. valda nije odrezano iza kokpita, ja sam iskreno bojao micat tablu ali dalo bi se sve slozit da radi ko u 75ici. ako ces ju vadit i ako je masakr iza, imam ti i cijelu tablu sa dizelke, poklonit cu ti je.
-
vadit ću tablu svakako al tek iza grobnika. a ove stvarčice ne trebaš slat nego donesi na grobnik :good:
-
:good:
-
bok imaš još kardan za ts
-
imam samo jedan kompletan na autu i nesto u dijelovima. sta te zanima?
-
siguran sam da mi je otišla prednja guma tj ona do motora a sad kakve su ostale neznam pa me zanima komplet i kome da se javim da to baci gore pošto sam u gužvi s vremenom
-
mislim da ti je najbolje kupit gume koje treba da budu nove jer ove moje su polovne , doduse citave ali do kad nitko nezna. za montazu mozes doc kmeni da bacim oko.
-
ajmo akcija
servo pumpa sa nosacima i lajtunzima za V6 - 200kn
razni dijelovi getribe - od 20kn
razni dijelovi motora TS i V6 (glave, blokovi, klipovi, kosuljice, svasta nesto) - od 50kn
2.5 motor ( za dijelove jer neznam stanje)- 100€
TS getriba - 200€
crvene cukice V6 - 350kn
bijele cukice TS - 350kn ili cijela instrument tabla sa ARC 400kn, ili cijeli kokpit sa zicama, kutijom osiguraca i ARC kompjutorom - 500kn
razni prekidaci, ruckice, lampe, i plasticurije iz interijera - od 10kn.
kocione celjusti za 1.6 i 2.4 Td po 50kn
zadnja sajba - 200kn
hauba noviji tip - 200kn ( ostecen lijevi cosak ali kod sajbe)
zadnja hauba - 100kn
vrata - 100kn
ostalo na upit.
ajmo rjesavam se dijelova jer se selim, ili ce sve u staro zeljezo.
-
sta ima od tih blokova,glava klipova,deklova ts i v6 najbolje mozda da stavis par slika da se vidi o cemu se radi mozda me nesto i zanima.
-
imam blokove od 3.0 12v, po 2 seta glava za isti motor, 2 glave od 2.5, klipova od 3.0 nekoliko setova kao i kosuljica, TS glave, jedna kompletna jedna spustena i rastavljena, bregaste nisu bas nesto ni od TS ni od V6.
dodajem jos i set felgi canonica 14 cola 5×98 sa drvenim gumama - 400kn
dodajem jos i 3.0 24v bez radilice (isto za dijelove jer neznam stanje) - 150€
-
za koliko bi isle glave od ts-a,i jel imas koji blok bas od 75- 3.0 htio bi napraviti stolic od njega i kolko i on. :nod:
-
ajmo akcija
servo pumpa sa nosacima i lajtunzima za V6 - 200kn
razni dijelovi getribe - od 20kn
razni dijelovi motora TS i V6 (glave, blokovi, klipovi, kosuljice, svasta nesto) - od 50kn
2.5 motor ( za dijelove jer neznam stanje)- 100€
TS getriba - 200€
crvene cukice V6 - 350kn
bijele cukice TS - 350kn ili cijela instrument tabla sa ARC 400kn, ili cijeli kokpit sa zicama, kutijom osiguraca i ARC kompjutorom - 500kn
razni prekidaci, ruckice, lampe, i plasticurije iz interijera - od 10kn.
kocione celjusti za 1.6 i 2.4 Td po 50kn
zadnja sajba - 200kn
hauba noviji tip - 200kn ( ostecen lijevi cosak ali kod sajbe)
zadnja hauba - 100kn
vrata - 100kn
ostalo na upit.
ajmo rjesavam se dijelova jer se selim, ili ce sve u staro zeljezo.
pozz jel imaš možda one crvene prekidače od sva 4 žmigavca i od grijača šajbe? i one druge di su maglenke? :respekt:
-
imam, ali dva nemaju plasticne uloske za zaruljicu koja osvjetljava znak. lampica koja se pali kad stisnes gumb je na diodu i one rade. 50kn sva 3
[privitak je izbrisao admin]
-
a to su bijeli? tj svijetle zeleno? :hm: meni treba da crveno svijtle?
-
to su crveni i svijetle crveno. :good:
-
kako su crveni,ako su bijeli ?
:cafe:
-
ako mislite da svijetle crveno ko u bordelu onda nije crveno nego narancasto-zuto. tako svijetle sve lampice u "crvenom" interijeru.
-
Njima nevalja ako nije pimp my ride look :ruganje:
-
ma taj "crveni" interijer mi je bezveze. stavio sam nekidan crvene satove cisto iz fore pa sam se skoro ispovracao, onda sam skinuo foliju i stavio zelenu na te crvene satove. svjetlo je ok ali dizajn brojki me opet tjerao na riganje. vratio sam opet zelene i sad sam zadovoljan.
-
ma taj "crveni" interijer mi je bezveze. stavio sam nekidan crvene satove cisto iz fore pa sam se skoro ispovracao, onda sam skinuo foliju i stavio zelenu na te crvene satove. svjetlo je ok ali dizajn brojki me opet tjerao na riganje. vratio sam opet zelene i sad sam zadovoljan.
:bad: :bad: :bad: ima nas što patimo za crvenim satovima i da je sve crveno!!! :yahoo: i treba mi ono što pojačava svitlo table! samo onaj krug unutra!
-
jel sad trebas ove prekidace ili kako?
imam i potenciometar za rasvjetu.
-
jel sad trebas ove prekidace ili kako?
imam i potenciometar za rasvjetu.
da sve to + potenciometar! pa ću nešto iskoristiti valjda! idem za par dana u zg pa da to pokupim tamo ili da mi poštom pošalješ? :hm:
-
jel na kraju ti prekidači svijetle crveno ili? mislim što je sa tom folijom koja fali? imam i ja prekidače ali ne svijetle i 2 koj svijetle su zelena :brulj:
-
prekidaci ne svijetle crveno. takvi ne postoje. svijetle zuto-narancasto. i nemaju foliju. to imaju samo zeleni. fale ulosci za zaruljice, treba ih stavit sa drugog prekidaca, nebitno koje boje.
-
prekidaci ne svijetle crveno. takvi ne postoje. svijetle zuto-narancasto. i nemaju foliju. to imaju samo zeleni. fale ulosci za zaruljice, treba ih stavit sa drugog prekidaca, nebitno koje boje.
ma dobro to naranđasto! jel problem to staviti sa drugih? :hm: nisam nikad rastavljao pa nemam blage...
-
potrazit cu negdje, daj mi malo vremena.
-
potrazit cu negdje, daj mi malo vremena.
imam ja od drugih! samo me zanima jel teško to rastaviti?
-
skines gumb i izvuces ga van.
-
skines gumb i izvuces ga van.
odlično onda! jel bi mogao to nekako odnijeti do mike ovih dana? i on mi triba slati neke dijelove pa da sve u kompletu pošalje! da neplaćam za te 4 gluposti 60 kn poštarine! ako može a ako ne šalji mi! :respekt:
-
:good:
-
jel satovi pašu na 2.0 ts' JESU LI U DOBROM STANJU'
-
koji satovi?
-
koji satovi?
rekao si da prodaješ crvene satove?
-
ne pasu na ts jer bi girometar pokazivao krivo, a i brzinomjer. jedino da se zamjene ploce.
-
ne pasu na ts jer bi girometar pokazivao krivo, a i brzinomjer. jedino da se zamjene ploce.
satove sam riješio! jesi odnio miki one prekidače? ako nisi netreba mi potenciometar samo mi trebaju ona 3 druga prekidača! a ako jesi nema veze! :respekt: :respekt: :respekt:
-
sta ti s getribom jel ošla :82:
-
zadnji tren da netko ponudi nesto razumno za 14colne canonica felge 5 rupa. pod razumno da je nesto vise od onog sto mi nudi cios. isto tako imam i 14 colne fiat felge 4 rupe, ali to nevjerum da netkome treba. do ponedeljka su kod mene.
-
kakve su to fijatovi sa 4 rupe?
-
Canonica ET?
-
Kid- CANONICA CIOS :D:
fJS-TEMPRA,DUNA,REGATA I OSTALI STOJADINI :truba:
-
Još kad ispadne da ste ih odma danas zapili i gledali utakmicu :DD: