Alfa Transaxle forum

Mercato => Ponuda => Autor teme: TNT - Uto 11:30:15 13.01.2009.

Naslov: garage sale
Autor: TNT - Uto 11:30:15 13.01.2009.
evo za pocetak

maglenke 100kn
farovi 100kn

[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 11:52:05 13.01.2009.
primam i naruđbe za dijelove  :DD:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: marac_kc - Uto 14:01:10 13.01.2009.
Naručujem prednj branik, tapecirung pednjih desnih vratiju i ručku za ista..
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 14:03:59 13.01.2009.
naruđba zaprimljena

[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: Dario - Uto 14:29:36 13.01.2009.
Raskopaše mi čađu :jezik:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 14:32:44 13.01.2009.
ionako ju treba raskopat da se vidi sta se krije ispod. jos nisam odlucio sta cu sa sasijom, stalno mi se mota ideja o sestaku u dizlu.

dijelovi? lako za njih
Naslov: Odg: garage sale
Autor: marac_kc - Uto 15:05:56 13.01.2009.
Ko novo! :super:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: ciccio-75 - Uto 15:11:46 13.01.2009.
TNT kakav je hladnjak.....jel citav...?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 15:15:18 13.01.2009.
hladnjak je zauzet  :neznam:  imam kod tome jedan ali moram vidit jel i on zauzet , taj je od 1.6

2 marac: dijeli stizu poni ekspresom u cetvrtak, ok?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: marac_kc - Uto 15:39:58 13.01.2009.
Expres i to kakav, znaći u subotu me čeka lakiranje!
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 15:40:32 13.01.2009.
je i malo ljepljenja hehe
Naslov: Odg: garage sale
Autor: marac_kc - Uto 15:43:52 13.01.2009.
Za razliku od moga fakat malo, ako neće biti šarafi za knauf popreko pa preko njih kit...
Naslov: Odg: garage sale
Autor: ciccio-75 - Uto 16:12:54 13.01.2009.
Za razliku od moga fakat malo, ako neće biti šarafi za knauf popreko pa preko njih kit...
znaci tvog si otpisao........jel na prodaju....?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: RUDI-Zd 75 - Uto 16:28:06 13.01.2009.
evo za pocetak

maglenke 100kn
farovi 100kn

-Pakiraj!!! Kupujem!! :nod: :hm:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 17:25:44 13.01.2009.
pakiram

evo da ponuda nebude prazna

novi tuning dijelovi

gornje lajsne u unutrasnjosti, verzija bez sibera( na dosta alfi su puknute pa si provjerite) komad 25 kuna
 
ljeva lajsna blatobrana, varijanta bez repa  25 kn

lajsna gepeka m varijanta bez repa  25kn

[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 17:56:30 13.01.2009.
retrovizor ljevi stari tip 100kn
kvake po 25kn
rucke po 25kn

 :DD:

[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: RUDI-Zd 75 - Uto 19:38:02 13.01.2009.
-Kvake pakiraj!!!!! :super: :super:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 20:37:26 13.01.2009.
sta jedna? ajd bozicu i ti pikni koju, znam da ti je u banani na americi.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: Nikola Bozic - Uto 22:45:52 13.01.2009.
sta jedna? ajd bozicu i ti pikni koju, znam da ti je u banani na americi.

Nemoj siriti dezinformacije  :zvizd:.Ma Rudi bi se ljutija pa necu da mu se misam.Ako u buducnosti budes imao dvije prednje spremi mi ih skupa sa onim cepovima od felgi  :nod: :nod: :nod:.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 22:50:46 13.01.2009.
ma ima muha toga u garazi, ako rudi uzme sve 4 imam i za tebe jos 2, a onda bi morao lagano prebrojat stanje na skladistu.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: Nikola Bozic - Uto 22:56:17 13.01.2009.
ma ima muha toga u garazi, ako rudi uzme sve 4 imam i za tebe jos 2, a onda bi morao lagano prebrojat stanje na skladistu.

Onda meni moze te dvije viska ali naravno moraju biti prednje.Jesu li prednje???????

Imas li mozda lijevi retrovizor stare tipe kao sto je onaj na slici ali da je na STRUJU????Triba mi za Milano jer joj je desni stara tipa na struju tj. origigi,a lijevi je nova tipa na struju kojeg mislim prebaciti na Americu.Znas da ja patim od originalnosti  :neznam:.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 23:08:27 13.01.2009.
a jebemu, jel ima razlike? aj pogledacu --- edit: imam 2 kompleta kvaka jos na vratima i jos jedan komplet negdje u garazi

ljevi retrovizor na struju nisam u zivotu vidio.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: Nikola Bozic - Uto 23:13:15 13.01.2009.
Sto da ti kazem??? :cafe: :cafe: :cafe:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 23:15:30 13.01.2009.
ma uzmi ovaj retrovizor, sta fali namjestat rukom, jos i mehanizam radi ko nov, podmazani buziri finim strojnim uljem.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: Nikola Bozic - Uto 23:17:53 13.01.2009.
Ako mi nadjes one poklopce od felgi uzimam retrovizor  :zloco: :zloco: :zloco:.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 23:19:37 13.01.2009.
imaces me na dusi ako se prehladim  :tup2:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: Nikola Bozic - Uto 23:20:58 13.01.2009.
imaces me na dusi ako se prehladim  :tup2:

Pa lijepo se obuci i brndaj  :D:.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: rogi75ri - Uto 23:21:11 13.01.2009.
to će fly u noćni kredit sigurno...hehe,šalim se..
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 23:30:15 13.01.2009.
evo i rucke za brisace 30kn (vise na lageru)



[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 23:31:29 13.01.2009.
Ako mi nadjes one poklopce od felgi uzimam retrovizor  :zloco: :zloco: :zloco:.

a moze umjesto poklopaca desni retrovizor za 33ojku? vidim da ti je posivio pa bi ti dobro dosao za novu pilu. ajmo ljevi od 75ic plus desni od 33ojke gratis
Naslov: Odg: garage sale
Autor: Nikola Bozic - Sri 00:11:50 14.01.2009.
Ako mi nadjes one poklopce od felgi uzimam retrovizor  :zloco: :zloco: :zloco:.

a moze umjesto poklopaca desni retrovizor za 33ojku? vidim da ti je posivio pa bi ti dobro dosao za novu pilu. ajmo ljevi od 75ic plus desni od 33ojke gratis

Cak mi je na desnom retrovizoru od 33-ojke staklo napuknuto ali biti cu uporan i riskirati.Poklopci pa sve ostalo  :zvizd:.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 13:51:04 14.01.2009.
jel ovo posiljka za zadar?

2× stopsvjetla
2× maglenke
4× prednje kvake (sve su iste)
2× zadnje ( sinsitra i destra)

[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 13:56:50 14.01.2009.
marac, jel valja rucka?





[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: marac_kc - Sri 14:05:33 14.01.2009.
Da valja?! Pa ko nova je!

Još ću na kraju sredit alfu u standard i neću je htjet prodat, budem razvijao konfor i luxus :joj: :D:


Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 14:18:14 14.01.2009.
amo dalje. jel kome riknulo centralno?

cijela brava sa motoricem 50kn
samo motoric 30kn
samo brava 30kn

[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TURBO - Sri 15:12:01 14.01.2009.
Evo primi naruđbu za još jedne maglenke i prednji lijevi far, zatim znak na zadnjoj haubi (moj se malo nabušio), ako imaš i neke kraće opruge....zasad to.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 15:13:58 14.01.2009.
Evo primi naruđbu za još jedne maglenke i prednji lijevi far, zatim znak na zadnjoj haubi (moj se malo nabušio), ako imaš i neke kraće opruge....zasad to.

zasad nema maglenki i farova na lageru. ( ako ti treba samo sjenilo i staklo , to imam, 100kn)

znak imam 25kn

opruga imam serijskih- fali krug pa su malo krace, al vjerujem da imas flexericu doma

edit: za farove i maglenke cu ti pogledat ali nemogu ti rec cijenu dok nevidim sa covjekom i jel ih uopce ima
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 15:27:26 14.01.2009.
ako nekome trebaju špere ili getribe ( nazalost neprovjereno ali je cijena popularna)

spera 500kn

getriba sa sperom 800kn
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TURBO - Sri 15:41:22 14.01.2009.
Jel sjenilo dobro? I koliko su ti federi, da ih ne moram skidati sa 1.6?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: ciccio-75 - Sri 15:44:57 14.01.2009.
jerl s TS spera......il sa sestaka...?
a getriba koja je......?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 15:56:17 14.01.2009.
sjenilo je dobro, staklo je dobro ali su popucali nosaci farova. imam i komade koji su se odlomili ako moze pomoc.

federi su sa 2.0ts odrezan je donji krug jer je istrunuo u onoj gumi. 50kn oba



[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 15:57:00 14.01.2009.
jerl s TS spera......il sa sestaka...?
a getriba koja je......?

koja ti treba pa cu vidit. spera je TS
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TURBO - Sri 16:11:05 14.01.2009.
Može far, znak i federi. Samo mi reci koliko je auto niži kad je na tim federima i javi gdje da ti prebacim pare i kako ćeš mi to poslati.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: marac_kc - Sri 16:27:39 14.01.2009.
TUBE-LOK???? :DD: :DD: :DD: :DD:

Kaj ti je to?


Tek sam sad skužil da ni ti neznaš čemu bi to još moglo služit....
Naslov: Odg: garage sale
Autor: ciccio-75 - Sri 17:03:50 14.01.2009.
treba mi spera....i pinio korona od 1.6.....a moze i cijela.....al nije hitno....dok polako slozium motor.....
imas jos stakala i zmigavaca moze i razbijeno....posto slazem samo oklop da nije rupa ispod haube.....
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 17:10:54 14.01.2009.
treba mi spera....i pinio korona od 1.6.....a moze i cijela.....al nije hitno....dok polako slozium motor.....
imas jos stakala i zmigavaca moze i razbijeno....posto slazem samo oklop da nije rupa ispod haube.....

kad ti bude konkretno trebalo, javi mi pa cu ici potrazit.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 17:12:45 14.01.2009.
Može far, znak i federi. Samo mi reci koliko je auto niži kad je na tim federima i javi gdje da ti prebacim pare i kako ćeš mi to poslati.

ovisi  sta imas u bunkeru, recimo da je nizi 3cm ali neznam tocno, odrezan je krug prvenstveno radi hrdje.

ostatak cemo na PP
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 17:31:49 14.01.2009.
samo mi jos reci jel ti pase znak. stiftovi iza su citavi.


[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 17:35:21 14.01.2009.
TUBE-LOK???? :DD: :DD: :DD: :DD:

Kaj ti je to?


Tek sam sad skužil da ni ti neznaš čemu bi to još moglo služit....

cemu?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: RUDI-Zd 75 - Sri 17:41:16 14.01.2009.
jel ovo posiljka za zadar?

2× stopsvjetla
2× maglenke
4× prednje kvake (sve su iste)
2× zadnje ( sinsitra i destra)

Da to je za ZADAR!!!! :drink: :drink:


-Jel ima pred. "žmigavaca  bilih., što kod tebe??""
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 17:46:56 14.01.2009.
nema  :neznam:  , ima narancastih

pogledat cu za bijele na centralnom skaldistu  :DD:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: RUDI-Zd 75 - Sri 17:49:04 14.01.2009.
-Triba mi dva liva i jedan desni!!!
Naslov: Odg: garage sale
Autor: RUDI-Zd 75 - Sri 23:10:50 14.01.2009.
-Jel sa maglekama....idu i oni mali okvirići??? -Imaš koju ručkicu od svitala!!??? :82: :82:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 23:50:27 14.01.2009.
idu okviri, rucku imam ali nece zmigavac ostat tamo di treba. znas vec, ko i sve rucke
Naslov: Odg: garage sale
Autor: RUDI-Zd 75 - Sri 23:53:18 14.01.2009.
idu okviri, rucku imam ali nece zmigavac ostat tamo di treba. znas vec, ko i sve rucke

A takvih imam............kakvi su prekidači : crveni ili bili?? :82:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 23:58:24 14.01.2009.
bijeli
Naslov: Odg: garage sale
Autor: RUDI-Zd 75 - Sri 23:59:52 14.01.2009.
-ne igra mi :hm: :neznam:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Čet 00:00:40 15.01.2009.
a dosta su trazene te crvene, bas vidit u CS jel ima
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TURBO - Čet 09:48:54 15.01.2009.
Znak je otprilike kao i moj, pošalji mi far i federe, ali kad ti sjedne na rn.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: RUDI-Zd 75 - Sub 19:51:00 07.02.2009.
-Dolazimo u ZG,po rezervirane dijelove!!! U PON.     :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sub 19:52:22 07.02.2009.
nesto sam podijelio ciganima, moram vidit jel imam sve  :ruganje:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: RUDI-Zd 75 - Sub 19:54:23 07.02.2009.
 :hm: :G: :G: :cafe: :cafe: :ruganje:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Ned 21:42:17 10.05.2009.
250kn, potpuno ispravno svi svornjaci citavi. apšisalo jedino.



[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Ned 21:46:32 10.05.2009.
plastika za vjetar nigdje puknuta. 100kn


[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: RUDI-Zd 75 - Ned 23:23:56 10.05.2009.
-Plastike mi ostavi!!!!! -Kupljeno!!! :nod:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Ned 23:45:42 10.05.2009.
pazi, ako mislis na prozor radi se samo o jednoj plastici, i to ljevoj
Naslov: Odg: garage sale
Autor: RUDI-Zd 75 - Ned 23:50:46 10.05.2009.
-A što je sa drugom.........čut čemo se sutra !!! moram viti koja mi je puknuta!!!
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Ned 23:55:26 10.05.2009.
s drugom sam istukao psa jer mi je pojeo one gumice sta dodju pod kiler
Naslov: Odg: garage sale
Autor: rogi75ri - Ned 23:59:22 10.05.2009.
s drugom sam istukao psa jer mi je pojeo one gumice sta dodju pod kiler

je to onaj pas kod tome,koj je i žvakao crijevo kilera od ts-a...
Naslov: Odg: garage sale
Autor: evoluzione - Pon 00:00:26 11.05.2009.
je to onaj pas kod tome,koj je i žvakao crijevo kilera od ts-a...

vidiš koliko mu daju isti.....a mi se bodulima rugamo  :DD: :DD:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Pon 00:01:46 11.05.2009.
nije nije, tog moras tuc tozionkom

ovdje sam mu prijetio sa tapacirungom prednjeg ljevog stoka



[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Pon 00:02:27 11.05.2009.
a onda je zagrizao



[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: evoluzione - Pon 00:05:07 11.05.2009.
hrc možda ima na forumu nekih čuvara životinja.....još ćeš na sud.....nađi sliku još di pas radi oko alfe i gotov si :nod: :nod:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Pon 00:07:58 11.05.2009.
nekad ga koristim kao jastuk kad ubijam oko


[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: evoluzione - Pon 00:11:50 11.05.2009.
višenamjenska đukela.....ima li još funkcija :82: :82:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Pon 00:12:46 11.05.2009.
grize cigane sta vrebaju aluminij po dvoristu.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: marac_kc - Uto 10:45:45 12.05.2009.
Pravi DOĐ !!! :DD:


DOĐ = Domača Obična Đukela....


Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sub 10:16:42 27.06.2009.
100kn  :zloco:


[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: RUDI-Zd 75 - Sub 10:21:18 27.06.2009.
-Bio sam reka da ču ja uzet ,pa zaboravio!!!  Nisam ni pogleda jeli mi je desni čitav!!! 


   Ma rezerviraj svejedno!!! Ako more!! :zvizd:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sub 10:23:37 27.06.2009.
rezervirano onda  :super:


250kn, potpuno ispravno svi svornjaci citavi. apšisalo jedino.
([url]http://alfa75.net/forum/index.php?action=dlattach;topic=714.0;attach=3132;image[/url])


200kn forumski popust jer sam dobre volje
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TURBO - Pon 13:27:13 29.06.2009.
Jel imaš obje one zaštite od vjetra? I, jel imaš možda prednji desni žmigavac prozirni (gledano iz kabine)?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Pon 14:15:52 29.06.2009.
nemam nista od navedenog  :neznam:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 09:36:31 26.08.2009.
servo letva i pumpa s nosacima i crijevima za V6 --  800kn



[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: RUDI-Zd 75 - Sri 11:05:44 26.08.2009.
-Daj samo nosaće i remenicu... :DD: :DD:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: ciccio-75 - Sri 16:36:02 26.08.2009.
rezervirano onda  :super:


200kn forumski popust jer sam dobre volje
jel to jos aktualno............?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 16:39:12 26.08.2009.
na lajsne mislis? ako da , aktualno je jos uvijek
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Čet 20:18:29 10.12.2009.
imam ciscenje podruma pa sam nasao neke dijelove. ima jos hrpa toga pa pitajte.

zasad ovo:
pumpa serva od sestaka sa nosacem i lajtunzima 300kn.

zvono, zamajac, lamela, korpa i druklezaj(vlacni) od sestaka. rabljeno, nema garancije. 500kn  kriz kardana i cilindar kuplunga na poklon. ako odma nazovete dobijete i jedan ispravan nosac getribe na poklon.  :DD:

usisne cijevi rail i injektori 3.0V6 300kn

razni motorici od centralnog i prozora te sibera.

uskoro jos toga, kako naletim dok spremam. nemojte dugo jer ce sve u kontejner.

[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: sale75 - Čet 20:57:39 10.12.2009.
tek sad vidim spojlerčić   :bravo:

jel aktualno  :hm:

i jel imas mozda i prosirenja ili pragove  :bok:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Čet 20:59:58 10.12.2009.
pragovi osli nemam prosirenja a spojleri su aktualni- 200kn

edit: jesam senilan, spojleri danas osli , moram vidit jel imam jos kakve.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: z3kan - Čet 21:01:31 10.12.2009.
jedan motorić za pimpanje gepek obavezno ostavi  :nod:  :DD:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: sale75 - Čet 21:02:08 10.12.2009.
ak nades javi  :good:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Čet 21:02:43 10.12.2009.
okej

gepekpimpmotoric spremljen nastranu  :DD:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: z3kan - Čet 21:03:17 10.12.2009.
 :DD: :DD:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Čet 21:04:37 10.12.2009.
zadnja sajba 100kn
Naslov: Odg: garage sale
Autor: tomislav - Čet 22:15:16 10.12.2009.
jel na šajbi valjaju kontakti za grijače
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Čet 22:52:51 10.12.2009.
valjaju ali neznam jel rade sami grijaci. trebalo bi ih spojit na struju i vidit jel se magli.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: marac_kc - Pet 07:44:45 11.12.2009.
Ma je...., uzmi multimetar i izmjeri otpor, ako ga ima radi, ako ga nema neradi...

..uz put, imam i ja jedno zadnje staklo...
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Pet 11:51:13 11.12.2009.
imam i ja jedno zadnje staklo...

ne kvari mi posao, otvori svoj oglas.  :tup2:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: Interceptor - Ned 20:06:31 13.12.2009.
Ima li koji anlaser od 4cil.?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Ned 20:08:12 13.12.2009.
mogao bi imat samo neznam jel isti od 4 cil i turbo. trebao bi bit jedino zbog zvona nisam ziher.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: marin75 - Ned 20:20:23 13.12.2009.
Isti je  :nod:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: Interceptor - Ned 20:34:36 13.12.2009.
Izgleda da nije isti za TS, nije ista šifra u eperu, sad pogledao.  :neznam:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: marin75 - Ned 20:36:31 13.12.2009.
Ako nije ista šifa nije isti prihvat  :hm: presložiš i od dva složiš jedan  ;)
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Ned 20:41:13 13.12.2009.
ts ima uski anlaser, recimo 1.6 ima neku debelu mrcinu. zbog toga se mogu razlikovat brojevi u eperu, a ubiti su isti i oba rade svoj posao.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: alfistaaco - Ned 23:34:32 13.12.2009.
evo za pocetak

maglenke 100kn
farovi 100kn
jel imas jos ona zadnja stop svjetla?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Ned 23:44:04 13.12.2009.
prodano
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TURBO - Pon 09:20:32 14.12.2009.
mogao bi imat samo neznam jel isti od 4 cil i turbo. trebao bi bit jedino zbog zvona nisam ziher.

sa 1.8 i 1.8 turbo je isti, mislim i od 1.6 da je takav
Naslov: Odg: garage sale
Autor: Gusti - Pon 21:39:35 14.12.2009.
Ako sam dobro zapamtio, prije neke godine neki ste puno nabavljali K/N panelne filtere na razprodaji. Ima jos koji na lageru za TSa, kad je kod tebe vec sestak u igri? :zloco:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Pon 21:42:05 14.12.2009.
nemam osim onog u kobili
Naslov: Odg: garage sale
Autor: Nikola Bozic - Pon 23:05:12 14.12.2009.
Ako sam dobro zapamtio, prije neke godine neki ste puno nabavljali K/N panelne filtere na razprodaji. Ima jos koji na lageru za TSa, kad je kod tebe vec sestak u igri? :zloco:

A3m ducan koji prodaje K&N filtere.Taj ducan postoji u Slo i u Hr.Vidi na netu.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: Gusti - Pon 23:32:01 14.12.2009.
E, znam ja za A3m, ali jebe se njima  za stare alfe. Pitao sam tamo za filter i distance pa nemaju volje ni trazit ili pogledat u kataloge. Ali dobro, opet ce neki svabo zaradit (alfisti.net). :neznam:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: RUDI-Zd 75 - Uto 09:10:11 15.12.2009.
-K/N za TS-a nema i nije se ni pravio ,samo za 3,0 !!!!   :nod:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 09:12:21 15.12.2009.
ja ga imam
Naslov: Odg: garage sale
Autor: nezdr4v - Uto 11:28:17 15.12.2009.
imate na alfistima oglas od mog prijatelja. ima neke KN panele za 75ice  :bok:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: RUDI-Zd 75 - Sri 11:07:49 16.12.2009.
-Kojega imaš............
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 11:44:37 16.12.2009.
KN za alfu 75 TS, kupio sam ih par komada, jedan je kod jureta zavrsio. kupio sam i jednog za 3.0 koji je osao u srbiju.

mislim da su kostali 70kn ili tako nesto. u molydonu.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: ciccio-75 - Sri 11:47:20 16.12.2009.
-Kojega imaš............
za TS.......
Naslov: Odg: garage sale
Autor: RUDI-Zd 75 - Sri 22:51:21 16.12.2009.
-A sutra ču provjeriti..... :good:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 11:05:34 20.01.2010.
jos uvijek u ponudi:

servo letva ali ovaj puta sa dizela 400kn + poklon pumpa, nosac i lajtunzi od dizela ili TS-a (vas odabir)
kvacilo V6 za korpom, lezajem, zvonom, zamajcem, cilindrom i viljuskom 500kn


uskoro : rezervoar od TS-a bez trunke hrdje sa ispravnom unutarnjom pumpom ( sa bele strele)  350kn


raznih sitnica uvijek na lageru  :DD:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: kilson - Sri 11:45:33 20.01.2010.
Rasparujes li to kvacilo, interesuju me korpa/lezaj - u kakvom stanju je lezaj? Kakva je situacija sa letvom, da li curi? Moze li to u moju drtinu?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 14:03:02 20.01.2010.
korpa izgeda dobro, lezaj se normalno vrti i ne zuji. mozemo se dogovorit. letva je ok nema lufta a nisam primjetio da curi. mogu provjerit.

Tank je rezerviran .
Naslov: Odg: garage sale
Autor: kilson - Sri 14:58:40 20.01.2010.
Mozh' i meni jedna "rezervancija" za te gluposti + proveri itd... :)
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 15:00:49 20.01.2010.
letva je jos u dizelki ali uskoro ju kasapim pa cu je donijet doma i prikopcat na pumpu od sive kobile , upalim auto i vidim jel pusta. moze tako jer drukcije nemogu?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: kilson - Sri 15:05:56 20.01.2010.
Mere :)
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 23:41:51 09.02.2010.
set kvacila rezerviran


 ajmo jos malo pa nestalo  :zloco:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sri 19:15:04 24.03.2010.
ajmo akcija

servo pumpa od V6 sa nosacima i lajtunzima 250kn
usisne cijevi sa railom i injektorima od 3.0 v6 200kn
rep i bocne lajsne 100kn

ima jos toga pa pitajte
Naslov: Odg: garage sale
Autor: Gusti - Ned 13:02:44 18.04.2010.
Imas zadnji dio izpuha - lonac, za TS-a?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Ned 13:48:07 18.04.2010.
prodano
Naslov: Odg: garage sale
Autor: kilson - Pon 13:28:18 19.04.2010.
Jazzo, imas li homokineticki od 3.0?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: Boksi - Uto 08:20:50 20.04.2010.
ajmo akcija

servo pumpa od V6 sa nosacima i lajtunzima 250kn
usisne cijevi sa railom i injektorima od 3.0 v6 200kn
rep i bocne lajsne 100kn

ima jos toga pa pitajte


te lajsne, su od TS modela? Trebalo bi mi one prije zadnje haube!
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sub 21:08:43 15.05.2010.
ajmo akcija

servo pumpa od V6 sa nosacima i lajtunzima 250kn
usisne cijevi sa railom i injektorima od 3.0 v6 200kn
rep i bocne lajsne 100kn
motor TS bez agregata struje usisa i ispuha 100€ ( ako je nekome krepao, prilika )
komplet retrovizora na zgance noviji tip 350kn (komad 200kn)
kardan TS sa dobrim gumama i lagerom 500kn
prednji branik 500kn
podizaca prozora, motorica centralnih brava, raznih sitnica uvijek na lageru.



Naslov: Odg: garage sale
Autor: Mirko - Sub 21:55:41 15.05.2010.
meni triba par podizača i cila instalacija za centralnu bravu + motorići
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sub 22:06:40 15.05.2010.
cijela instalacija  :82: znaci zice konektori i ostalo? ufff ko ce to vadit, ajd vidicu jel ima na dizelki ozicenje ili sam cvikao. sa kobile mi se bas i neda skidat.

btw neznam jel pasu nosaci motorica na giuliettu jer je brava sigurno drukcija.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: MIKA 75 - Sub 22:21:00 15.05.2010.
Glavčine 5 rupa diskovi prošli 5000km pločice ćeljusti teflonski lajtunzi AKCIJA
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sub 22:23:36 15.05.2010.
vidi ga, otovri svoj garage sale nemoj meni kvarit poso.   :tup2:


Naslov: Odg: garage sale
Autor: Mirko - Sub 22:25:57 15.05.2010.
ne tribaju žice, može samo konektori i ona centralna jedinica. motorići bi tribali bit isti. i ne zaboravi podizače, onaj moj jedan šta san ima je riknija pukla sajla
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sub 22:30:18 15.05.2010.
koliko sam skuzio ti uopce nemas zica u zadnjim vratima. kako mislis napravit da ti centralno radi iza? koji ti treba prednji podzac i oba zadnja? i sta, sva 4 motorica?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sub 22:33:50 15.05.2010.
i da ja mislim da sam vidio negdje u autu centralinu za centralno. dugoljasta crna kocka sa oko 7-8 pinova.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: Mirko - Sub 22:37:53 15.05.2010.
4 motorića, oba prednja podizaća, ako imaš i stražnje daj i njih. prijatelj će mi to sva pospajat, kako neman pojma

mislim da san je i ja vidija, viri par žica iz nje?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sub 22:49:09 15.05.2010.
ako je jack osta na njemu onda vjerojatno viri. ne sjecam se vise. valda nije odrezano iza kokpita, ja sam iskreno bojao  micat tablu ali dalo bi se sve slozit da radi ko u 75ici. ako ces ju vadit i ako je masakr iza, imam ti i cijelu tablu sa dizelke, poklonit cu ti je.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: Mirko - Sub 22:52:50 15.05.2010.
vadit ću tablu svakako al tek iza grobnika. a ove stvarčice ne trebaš slat nego donesi na grobnik  :good:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sub 22:54:20 15.05.2010.
 :good:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: josip - Pon 23:18:21 14.06.2010.
bok imaš još kardan za ts
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 08:37:43 15.06.2010.
imam samo jedan kompletan na autu i nesto u dijelovima. sta te zanima?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: josip - Uto 09:46:30 15.06.2010.
siguran sam da mi je otišla prednja guma tj ona do motora a sad kakve su ostale neznam pa me zanima komplet i kome da se javim da to baci gore pošto sam u gužvi s vremenom
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 09:57:21 15.06.2010.
mislim da ti je najbolje kupit gume koje treba da budu nove jer ove moje su polovne , doduse citave ali do kad nitko nezna. za montazu mozes doc kmeni da bacim oko.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Čet 00:13:05 09.12.2010.
ajmo akcija

servo pumpa sa nosacima i lajtunzima za V6 - 200kn

razni dijelovi getribe -  od 20kn

razni dijelovi motora TS i V6 (glave, blokovi, klipovi, kosuljice, svasta nesto) - od 50kn

2.5 motor ( za dijelove jer neznam stanje)- 100€

TS getriba  - 200€

crvene cukice V6 - 350kn

bijele cukice TS - 350kn  ili cijela instrument tabla sa ARC 400kn, ili cijeli kokpit sa zicama, kutijom osiguraca i ARC kompjutorom - 500kn

razni prekidaci, ruckice, lampe, i plasticurije iz interijera - od 10kn.

kocione celjusti za 1.6 i 2.4 Td po 50kn

zadnja sajba - 200kn

hauba noviji tip - 200kn ( ostecen lijevi cosak ali kod sajbe)

zadnja hauba - 100kn

vrata - 100kn

ostalo na upit.

ajmo rjesavam se dijelova jer se selim, ili ce sve u staro zeljezo.












Naslov: Odg: garage sale
Autor: giulia gt - Čet 00:28:17 09.12.2010.
sta ima od tih blokova,glava klipova,deklova ts i v6 najbolje mozda da stavis par slika da se vidi o cemu se radi mozda me nesto i zanima.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Čet 00:36:06 09.12.2010.
imam blokove od 3.0 12v, po 2 seta glava za isti motor, 2 glave od 2.5, klipova od 3.0 nekoliko setova kao i kosuljica, TS glave, jedna kompletna jedna spustena i rastavljena, bregaste nisu bas nesto ni od TS ni od V6.

dodajem jos i set felgi canonica 14 cola 5×98 sa drvenim gumama - 400kn

dodajem jos i 3.0 24v bez radilice (isto za dijelove jer neznam stanje) - 150€
Naslov: Odg: garage sale
Autor: giulia gt - Čet 01:07:11 09.12.2010.
za koliko bi isle glave od ts-a,i jel imas koji blok bas od 75- 3.0 htio bi napraviti stolic od njega i kolko i on. :nod:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: majstor75 - Čet 20:10:55 09.12.2010.
ajmo akcija

servo pumpa sa nosacima i lajtunzima za V6 - 200kn

razni dijelovi getribe -  od 20kn

razni dijelovi motora TS i V6 (glave, blokovi, klipovi, kosuljice, svasta nesto) - od 50kn

2.5 motor ( za dijelove jer neznam stanje)- 100€

TS getriba  - 200€

crvene cukice V6 - 350kn

bijele cukice TS - 350kn  ili cijela instrument tabla sa ARC 400kn, ili cijeli kokpit sa zicama, kutijom osiguraca i ARC kompjutorom - 500kn

razni prekidaci, ruckice, lampe, i plasticurije iz interijera - od 10kn.

kocione celjusti za 1.6 i 2.4 Td po 50kn

zadnja sajba - 200kn

hauba noviji tip - 200kn ( ostecen lijevi cosak ali kod sajbe)

zadnja hauba - 100kn

vrata - 100kn

ostalo na upit.

ajmo rjesavam se dijelova jer se selim, ili ce sve u staro zeljezo.













  pozz jel imaš možda one crvene prekidače od sva 4 žmigavca i od grijača šajbe? i one druge di su maglenke?  :respekt:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Sub 00:49:54 11.12.2010.
imam, ali dva nemaju plasticne uloske za zaruljicu koja osvjetljava znak. lampica koja se pali kad stisnes gumb je na diodu i one rade. 50kn sva 3



[privitak je izbrisao admin]
Naslov: Odg: garage sale
Autor: majstor75 - Sub 19:59:10 11.12.2010.
a to su bijeli? tj svijetle zeleno?  :hm: meni treba da crveno svijtle?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Ned 09:40:48 12.12.2010.
to su crveni i svijetle crveno.  :good:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: rogi75ri - Ned 09:49:11 12.12.2010.
kako su crveni,ako su bijeli ?

 :cafe:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Ned 10:33:15 12.12.2010.
ako mislite da svijetle crveno ko u bordelu onda nije crveno nego narancasto-zuto. tako svijetle sve lampice u "crvenom" interijeru.

Naslov: Odg: garage sale
Autor: Rusty - Ned 10:34:54 12.12.2010.
Njima nevalja ako nije pimp my ride look  :ruganje:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Ned 10:39:49 12.12.2010.
ma taj "crveni" interijer mi je bezveze. stavio sam nekidan crvene satove cisto iz fore pa sam se skoro ispovracao, onda sam skinuo foliju i stavio zelenu na te crvene satove. svjetlo je ok ali dizajn brojki me opet tjerao na riganje. vratio sam opet zelene i sad sam zadovoljan.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: majstor75 - Ned 23:07:22 12.12.2010.
ma taj "crveni" interijer mi je bezveze. stavio sam nekidan crvene satove cisto iz fore pa sam se skoro ispovracao, onda sam skinuo foliju i stavio zelenu na te crvene satove. svjetlo je ok ali dizajn brojki me opet tjerao na riganje. vratio sam opet zelene i sad sam zadovoljan.
  :bad: :bad: :bad: ima nas što patimo za crvenim satovima i da je sve crveno!!!  :yahoo: i treba mi ono što pojačava svitlo table! samo onaj krug unutra!
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Ned 23:19:08 12.12.2010.
jel sad trebas ove prekidace ili kako?

imam i potenciometar za rasvjetu.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: majstor75 - Ned 23:22:14 12.12.2010.
jel sad trebas ove prekidace ili kako?

imam i potenciometar za rasvjetu.
da sve to + potenciometar! pa ću nešto iskoristiti valjda! idem za par dana u zg pa da to pokupim tamo ili da mi poštom pošalješ?  :hm:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: majstor75 - Pon 21:56:54 13.12.2010.
jel na kraju ti prekidači svijetle crveno ili? mislim što je sa tom folijom koja fali? imam i ja prekidače ali ne svijetle i 2 koj svijetle su zelena  :brulj:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Pon 22:06:35 13.12.2010.
prekidaci ne svijetle crveno. takvi ne postoje. svijetle zuto-narancasto. i nemaju foliju. to imaju samo zeleni. fale ulosci za zaruljice, treba ih stavit sa drugog prekidaca, nebitno koje boje.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: majstor75 - Pon 22:09:01 13.12.2010.
prekidaci ne svijetle crveno. takvi ne postoje. svijetle zuto-narancasto. i nemaju foliju. to imaju samo zeleni. fale ulosci za zaruljice, treba ih stavit sa drugog prekidaca, nebitno koje boje.
ma dobro to naranđasto! jel problem to staviti sa drugih? :hm: nisam nikad rastavljao pa nemam blage...
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Pon 22:12:08 13.12.2010.
potrazit cu negdje, daj mi malo vremena.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: majstor75 - Pon 22:33:35 13.12.2010.
potrazit cu negdje, daj mi malo vremena.
imam ja od drugih! samo me zanima jel teško to rastaviti?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Pon 22:35:13 13.12.2010.
skines gumb i izvuces ga van.
Naslov: !
Autor: majstor75 - Pon 22:37:01 13.12.2010.
skines gumb i izvuces ga van.
odlično onda! jel bi mogao to nekako odnijeti do mike ovih dana? i on mi triba slati neke dijelove pa da sve u kompletu pošalje! da neplaćam za te 4 gluposti 60 kn poštarine! ako može a ako ne šalji mi!  :respekt:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Pon 22:39:41 13.12.2010.
 :good:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: majstor75 - Uto 12:46:23 14.12.2010.
jel satovi pašu na 2.0 ts' JESU LI U DOBROM STANJU'
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 17:26:26 14.12.2010.
koji satovi?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: majstor75 - Uto 18:08:52 14.12.2010.
koji satovi?
rekao si da prodaješ crvene satove?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 18:21:51 14.12.2010.
ne pasu na ts jer bi girometar pokazivao krivo, a i brzinomjer. jedino da se zamjene ploce.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: majstor75 - Sri 21:27:41 15.12.2010.
ne pasu na ts jer bi girometar pokazivao krivo, a i brzinomjer. jedino da se zamjene ploce.
satove sam riješio! jesi odnio miki one prekidače? ako nisi netreba mi potenciometar samo mi trebaju ona 3 druga prekidača! a ako jesi nema veze!  :respekt: :respekt: :respekt:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: tomislav - Ned 16:56:16 19.12.2010.
sta ti s getribom jel ošla  :82:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: TNT - Uto 17:43:17 26.02.2013.
zadnji tren da netko ponudi nesto razumno za 14colne canonica felge 5 rupa. pod razumno da je nesto vise od onog sto mi nudi cios. isto tako imam i 14 colne fiat felge 4 rupe, ali to nevjerum da netkome treba. do ponedeljka su kod mene.
Naslov: Odg: garage sale
Autor: fjs - Uto 17:51:36 26.02.2013.
kakve su to fijatovi sa 4 rupe?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: kiD - Uto 23:10:09 26.02.2013.
Canonica ET?
Naslov: Odg: garage sale
Autor: MIKA 75 - Sri 23:31:19 27.02.2013.
Kid- CANONICA CIOS  :D:
fJS-TEMPRA,DUNA,REGATA I OSTALI STOJADINI :truba:
Naslov: Odg: garage sale
Autor: kiD - Čet 01:04:52 28.02.2013.
Još kad ispadne da ste ih odma danas zapili i gledali utakmicu  :DD: