Alfa Transaxle forum
Area Servizio => Elektronika => Autor teme: alstajdu - Pon 07:27:37 29.06.2015.
-
Pozdrav.Problem u mom TS-u je šta čim dam kontakt pumpa radi i čuje se nekakvo škljocanje iz rezervara.Auto inače radi normalno.Zanima me da li pumpa mora stalno radit ili samo kad se alnasuje i normalno kasnije?Ako ima automat za pumpu,gdje se nalazi da ga probam zamjenit?Ili je nešta drugo?Eto,ako netko zna pomagajte.Polako kompletiram stroj za regu pa želim i to rješit. :respekt:
-
Pumpa se pali tek kad anlasas
Ako pali na kontakt onda je netko prebrikao relej. Nalazi se naprijed na vatrozidu iza usisne grane.
-
Hvala.sutra kopam pa javim šta sam našao