Alfa Transaxle forum

Area Servizio => Elektronika => Autor teme: alstajdu - Pon 07:27:37 29.06.2015.

Naslov: Pumpa goriva
Autor: alstajdu - Pon 07:27:37 29.06.2015.
Pozdrav.Problem u mom TS-u je šta čim dam kontakt pumpa radi i čuje se nekakvo škljocanje iz rezervara.Auto inače radi normalno.Zanima me da li pumpa mora stalno radit ili samo kad se alnasuje i normalno kasnije?Ako ima automat za pumpu,gdje se nalazi da ga probam zamjenit?Ili je nešta drugo?Eto,ako netko zna pomagajte.Polako kompletiram stroj za regu pa želim i to rješit.  :respekt:
Naslov: Pumpa goriva
Autor: TNT - Čet 18:06:32 02.07.2015.
Pumpa se pali tek kad anlasas

Ako pali na kontakt onda je netko prebrikao relej. Nalazi se naprijed na vatrozidu iza usisne grane.
Naslov: Odg: Pumpa goriva
Autor: alstajdu - Čet 21:36:28 02.07.2015.
Hvala.sutra kopam pa javim šta sam našao