Alfa Transaxle forum
Area Servizio => Elektronika => Autor teme: Grilzz - Pon 12:19:09 03.03.2014.
-
Zdravo!
Da li je neko skonto kako može da se napravi bypass CODE imobilizera na 24v motoru?
-
kupis VEMS :D:
-
Koji je br. ECU-a?
-
Ne znam, koji je broj ECU.
Pričao sam sa jednom autoelektronikom za alfe i kaže da bi bilo moguče, da mi skine traženje kode u ECU i pokušat ču tako.
Pozdrav!
-
Ako je euro 2 onda mislim da može, a na euro 3 treba napraviti emulator sa kojim komunicira a za to treba imat centralu koda.