Alfa Transaxle forum
Passatempo => Totalni offtopic => Autor teme: Orbital - Sub 00:22:57 26.02.2011.
-
Budući da cijene naftnih derivata svaka 2 tjedna rastu u nebo većina nas razmišlja o alternativnom gorivu.
Mene zanima vaše mišljene o isplativosti ugradnje autoplina.
Konkretno me zanima dal se isplati to ugrađivati na boxera.
Mislim da jedan lik ugrađuje na 4 cilindraša za 2000 (znači sve do atesta).
Koliko košta atest i koliko je skuplja cestarina svake godine. Ako sam dobro čuo atest je 1000 kn, a cestarina je skuplja
500 kn godišnje.
Ugradnja + atest + cestarina bi me došla 3500 kn i uz razliku u cijeni plina i benzina dal bi mi se to već isplatilo nakon 1. godine
ili kad?
Pretpostavimo da mjesečno prelazim 300 km, a budući da se vozim u gradu potrošnja mi je oko 11 litara, znaći bila bi viša na plin.
Najvažnija stvar je to da se vozim obično na kračim relacijama do 15 km i dal bi mogao voziti na plin na kraće relacije...
Što mislite?
-
duplo je jeftiniji,a neće ga trošiti duplo više...samo kada će ti se isplatiti neznam,neda mi se računati ali na dulje staze-isplati se
-
ja si mislim da je plin samo za kuhanje :D: :care:
-
Budući da cijene naftnih derivata svaka 2 tjedna rastu u nebo većina nas razmišlja o alternativnom gorivu.
Mene zanima vaše mišljene o isplativosti ugradnje autoplina.
Konkretno me zanima dal se isplati to ugrađivati na boxera.
Mislim da jedan lik ugrađuje na 4 cilindraša za 2000 (znači sve do atesta).
Koliko košta atest i koliko je skuplja cestarina svake godine. Ako sam dobro čuo atest je 1000 kn, a cestarina je skuplja
500 kn godišnje.
Ugradnja + atest + cestarina bi me došla 3500 kn i uz razliku u cijeni plina i benzina dal bi mi se to već isplatilo nakon 1. godine
ili kad?
Pretpostavimo da mjesečno prelazim 300 km, a budući da se vozim u gradu potrošnja mi je oko 11 litara, znaći bila bi viša na plin.
Najvažnija stvar je to da se vozim obično na kračim relacijama do 15 km i dal bi mogao voziti na plin na kraće relacije...
Što mislite?
Ta većina se ne nalazi na ovom forumu, Mi kad propadamo to volimo učiniti sa stilom :DD:
-
plin za 2000kna je :truba:
atest je 1300kna
550kna su davanja na registraciji
ako mjesečno radiš 300km prodaj to govno i kupi si bicikl jebo te fijat neisplati ti se nit na plin nit na benzin nit da ga guraš
-
za 300km mjesečno se ne isplati ni da se ubiješ!
-
Mislim da ti večinu ljudi na ovom forumu plin ne zanima. Jebo plin.
-
daaa :slin: :slin: dizlo majka :DD: :DD: :ruganje: :ruganje: :D:
-
ja si mislim da je plin samo za kuhanje :D: :care:
-a Diesel za grijanje......... :DD: :DD:
-
za oranje valda.
-
počeja orbital otvarat teme........
:DD: :DD: :DD:
-
ja si mislim da je plin samo za kuhanje :D: :care:
Pravi se javio :ruganje:
-
Mislim da ti večinu ljudi na ovom forumu plin ne zanima. Jebo plin.
Kaj jebo, plin, kad s enajedes graha pa kad ruknes, nema bolje.
-
Kaj jebo, plin, kad s enajedes graha pa kad ruknes, nema bolje.
Onda usisna puca pod obavezno.
-
Onda usisna puca pod obavezno.
meni puca ispusna osim ako imas fetis da ti netko prdi u usis
-
a meni puca internet zbog zeca
-
za 300km mjesečno se ne isplati ni da se ubiješ!
Prije sam radio oko 500 km, ali sad radim malo više od 350...
Gledam ako je cijena benzina 9.50 kn, a plin je 4.92 kn
onda me 300 km košta 260 kn (benzin) odnosno 134 kn (plin).
Znaći mjesečno bi štedio 125 kn što je 1500 kn godišnje i ako je sve sa atestom 3500 kn onda mi se to isplati tek nakon 2.5 godine, po mojim proračunima i po cijeni nafte na današnji datum.
Mislim da će cijena bezina rasti brže nego cijena plina i ako bi prelazio više od 300 km mjesečno prije bi mi se isplatilo.
Iskreno, neznam dal mi se isplati ulagati u plin pa sam zato otvorio temu da čujem vaša mišljenja.
Često vozim na kratke relacije i neznam dal je moguće voziti odmah na plinu? Ako nije onda mi se nikako ne isplati.
-
ne vjerujem da ces za 2000kn dobiti plin koji mozesz atestirati.
sistemi na flandju se krecu oko 6000kn s papirima za atest.
ako ides na sistem s flandjom mozes odmah voziti na plin, direkciji ( sekvencijanli sistem) je potrebna odredjena tempertura motora.
racunaj da ce ti potorsnja biti nekih 15-20% veća nego na benzinu.
-
Hvala na odgovoru, to me zanimalo. Radi se o sistemu na flanđru i budem se raspitao dal se može atestirati,
ako se ne može onda mi se ne isplati.
Jel se može sistem naštelati da troši plina koliko i benzina, a da zadržim iste performasne?
plin za 2000kna je :truba:
atest je 1300kna
550kna su davanja na registraciji
ako mjesečno radiš 300km prodaj to govno i kupi si bicikl jebo te fijat neisplati ti se nit na plin nit na benzin nit da ga guraš
Palo mi na pamet da prodam, ali auto je u dobrom stanju i ne vjerujem da bi opet imao sreće i naišao na auto u tako dobrom stanju...
Sviđa mi se Renault Megane Coupe, ali troši samo litru manje nego moj i neznam koliko mi se to isplati.
-
ne vjerujem da ces za 2000kn dobiti plin koji mozesz atestirati.
sistemi na flandju se krecu oko 6000kn s papirima za atest.
ako ides na sistem s flandjom mozes odmah voziti na plin, direkciji ( sekvencijanli sistem) je potrebna odredjena tempertura motora.
racunaj da ce ti potorsnja biti nekih 15-20% veća nego na benzinu.
ma za 6000 kuna imas direkciju..........
ovisno o proizvodjacu......varira i potrosnja ali nikako nije preko 10%...barem moje iskustvo......
i ja imam vec spremnu instalaciju plina za u 75-icu samo da prodje tehnicki.........i ju ubacujem....... :sablja:
-
na flanđu se gubi oko 15-20% snage i nemožeš imat potrošnju istu kao i benzin
da sam ja na tvome mjestu ja bi te pare investirao u sebe i borio se za veću plaču i vozio se normalno ... nebih sigurno išao ugrađivat plin u auto koji nemoš prodat a vrijednost plinske instalacije ti neće podić vrijednost autu ... mani se gluposti samo pušiš kako god okreneš
-
.
-
ma za 6000 kuna imas direkciju..........
ovisno o proizvodjacu......varira i potrosnja ali nikako nije preko 10%...barem moje iskustvo......
i ja imam vec spremnu instalaciju plina za u 75-icu samo da prodje tehnicki.........i ju ubacujem....... :sablja:
mene je stag za 145 kod bokog 2008 izašao 8000kn jer sam stara mušterija :zloco:
na motoru koji ima MPI ga flanđa pošteno zaguši i potrošnja ode gore.
na SPI motoru je gubitak snage zanemarujući tj. ne oseti ( moje iskustvo od 6 godina vožnje na plin).
Direkcija na MPI motoru je također ne oseti.
-
Student sam i poslao sam već 3 molbe za posao ovaj tjedan, ali nitko ne prima bez iskustva.
Nadam se da će nešto biti od toga. Do sad sam dobivao 500 kn mjesečno stipendije i od toga sam plačao gorivo,
a kako više ne primam stipendiju trenutna primanja su mi 0 kn mjesečno i sad tražim način kako bar na gorivu da uštedim.
Slabo. Moraš slat 3 i više dnevno.
-
Slabo. Moraš slat 3 i više dnevno.
:DD: :DD:
-
Slabo. Moraš slat 3 i više dnevno.
istina :nod:
-
na tu kilometražu nema smisla stavljati plin,ja ga stavljam jer zbog posla radim 100-150 km dnevno paimam računicu
-
Jel može na 75-ice direkcija? Nisam još čuo da to netko ima?
-
moze i ima ih, radi super. cak bolje nego na benzin
-
Jel može na 75-ice direkcija? Nisam još čuo da to netko ima?
imao je uzzy na Giulietti, a ima i Joke na 164 TS bez lambde, i Nino ima na sestaku, slagao je kod bate dok sam ja stavljao motor u 145.
Mislim da i Rudi ima u sivoj.
A imat ce i moja, prebacen iz 145ice.
-
Jebo benzin, samo plin :DD::DD:
Za tako malu kilometražu potrajat će dok ti se ne isplati, a sa plinom uvik imaš nekih zajebancija.
-injektori se brže išporkaju
-rikne ti pumpa goriva
-
pumpa goriva riken ak si :jazavac: i vozis se non stop na rezervi.
Meni na puntu rikla a zuji bogme vec jedno 7-8 godina ( plin je nutra 6) tak da taj dio i ne stoji bas.
ovo s injekotirma stima, zacepe se, al btk kad se vozis na plin, ak treba procisiti ulijes injector cleaner i ubijes 150kn benge ili odneses na ciscnenje, sma kaj se budu opet zastopali.
na 145ici sam ih na grobniku propuhao :zloco:
-
Meni na puntu rikla a zuji bogme vec jedno 7-8 godina ( plin je nutra 6) tak da taj dio i ne stoji bas.
Jedan primjer nije pravilo :jazavac:
-
Jedan primjer nije pravilo :jazavac:
nije to samo moj primjer ima punoljudi.
Pumpe benzina ce riknuti al ce riknut ak se vozis s praznim tankom, cesto.
To s pumpama je po mom misljenju mit. Isto ko da ak te netko strefi u gepek odletis u paramparcad.
-
dečki plin je za kuhanje, dizel za grijanje a benzin je za zabavu! :drive:
-
4,93kn/l :zloco:
-
pumpa goriva riken ak si :jazavac: i vozis se non stop na rezervi.
Meni na puntu rikla a zuji bogme vec jedno 7-8 godina ( plin je nutra 6) tak da taj dio i ne stoji bas.
ovo s injekotirma stima, zacepe se, al btk kad se vozis na plin, ak treba procisiti ulijes injector cleaner i ubijes 150kn benge ili odneses na ciscnenje, sma kaj se budu opet zastopali.
na 145ici sam ih na grobniku propuhao :zloco:
Nisam se vozija na rezervi, a riknile su mi dvi, nove pa sad ti pričaj priču koliko hočeš.
-
moje iskustvo i iskustva iz kruga poznatih je drugacije.
-
Kad nisi nikad ima alfu do sad :DD::DD:
-
Ja sam primjetio da ja točim i dosta benzina na 147, a ne vozim se na benzinu. :hm:
-
;) :nod:
-
Ja sam primjetio da ja točim i dosta benzina na 147, a ne vozim se na benzinu. :hm:
paljenje i injektori koji lagano cure.
zato je najbolje fino stavit relej ili FID sklopku i gasit pumpu benzina pa nema toga.
Jasno treba s eonda paziti da se ne ide u okretaje di prebacuej na benzin ( preko 6000)
-
paljenje i injektori koji lagano cure.
zato je najbolje fino stavit relej ili FID sklopku i gasit pumpu benzina pa nema toga.
Jasno treba s eonda paziti da se ne ide u okretaje di prebacuej na benzin ( preko 6000)
Injektori ne cure, kad počnu curit onda auto na prvom paljenju se oće ugasit, jer iscuri benzin iz raila u cilindre... Imao sam taj slučaj. Ovi su suhi kad ih pustim da odstoje.
-
I meni je misteriozno nestajao benzin, čak i kad je pumpa riknila, vjerovatno hlapi kroz odušak :DD: