Alfa Transaxle forum

Area Servizio => Elektronika => Autor teme: kilson - Čet 15:07:21 01.07.2010.

Naslov: Moji strujni problemi :)
Autor: kilson - Čet 15:07:21 01.07.2010.
Za pocetak: Imam neki cudan problem sa osvetljenjem u kabini.. Dok je upaljen automobil ne gasi se svetlo kada zatvorim vrata, a kada izadjem iz automobila i zakljucam ga - uredno se ugasi posle 10ak sekundi.

Ima li spasa?  :DD:
Naslov: Odg: Moji strujni problemi :)
Autor: z3kan - Čet 15:14:25 01.07.2010.
makni žaruljice i to je to  :DD:
Naslov: Odg: Moji strujni problemi :)
Autor: kilson - Čet 15:27:16 01.07.2010.
Nemas pojma, maknes relej.  ;)
Naslov: Odg: Moji strujni problemi :)
Autor: JaMaL - Čet 16:10:20 01.07.2010.
sto znaci da ti je reley pobudjen i sa kontakta a ne samo sa akumulatora...

ne znam da li si prevezivao nesto oko osiguraca kada si ubacivao motor... ako jesi pocni odatle...

ako ti ni arc ne radi kako kazes... to moze biti deo problema... meni ne radi cela tabla kada se iskljuci arc... na osiguracima dole... kada njemu uzmes struju iskljuci mi se cela tabla... tako da oni dele napajanje i mase... ako je to kod tebe razdvajano... moguce da je neko uzeo struju za nesto sa istog kontakta sa koga ti se napaja reley za unutrasnje osvetljenje...

Naslov: Odg: Moji strujni problemi :)
Autor: sira - Čet 22:30:12 01.07.2010.
Vozi sa ugašenim automobilom, i nakon deset sekundi vožnje kad se ugasi svijetlo, onda ga upali (auto ne svijetlo) :DD::DD::DD::DD:
Naslov: Odg: Moji strujni problemi :)
Autor: Rusty - Čet 22:47:50 01.07.2010.
It looks like case for Mulder and Scully  :D:
Naslov: Odg: Moji strujni problemi :)
Autor: Arno - Čet 22:56:31 01.07.2010.
treba ti egzorcist
Naslov: Odg: Moji strujni problemi :)
Autor: TNT - Pet 00:05:01 02.07.2010.
opizdi ju cekicem  :sablja:
Naslov: Odg: Moji strujni problemi :)
Autor: kilson - Pet 01:31:20 02.07.2010.
Gde?  :slin:
Naslov: Odg: Moji strujni problemi :)
Autor: TNT - Pet 01:38:45 02.07.2010.
probaj prvo po arc-u ako nece onda po ECU tamo kod suozacevih nogu.
Naslov: Odg: Moji strujni problemi :)
Autor: kilson - Pet 01:53:26 02.07.2010.
Slabo se ti kuzis sa 75icama  :DD:
Naslov: Odg: Moji strujni problemi :)
Autor: TNT - Pet 02:02:56 02.07.2010.
a meni sve radi za razliku od tebe strucnjaka  :ruganje:
Naslov: Odg: Moji strujni problemi :)
Autor: Grdi - Pon 13:57:07 05.07.2010.
stilisto dobro ti hrc veli opizdi cekicem po lampama i to te vise nece jebati  :ruganje:

moje sve rade osim vozaceve, ali to je do kontakta na vozacevim vratima, ali to ionako sve ide van tako da me bk dal svijetli ili ne  ;)