Alfa Transaxle forum
Area Servizio => Elektronika => Autor teme: JureMTK - Pon 23:10:53 10.05.2010.
-
Ima li tko knock senzor ta TS-a i šta će bit ako ga maknem sa auta i mogu li to uopće???
-
a gdje to TS 8v ima knock senzor :82: ko ti je psinu uvalio
-
a gdje to TS 8v ima knock senzor :82: ko ti je psinu uvalio
Na bloku, prema glavi.
Metalna (aluminij mislim) kockica zašarafljena šarafom kroz sredinu na blok motora, jedna žica ide na nju...
I ja sam se smijao, dok ga nismo našli i skinuli....
-
Smisao toga na atmosfercu meni nikad nece biti jasan, ako i EGR na atmosfercu :joj: :joj:
-
e dobro , sad uzmi zicu sta je isla u taj senzor i dodirni glavu snjom. pod kontaktom naravno i daj tom jazavcu koji ti je rekao da je knock senzor neka gleda koja ce se lampica upalit na instrument tabli. :DD:
-
e dobro , sad uzmi zicu sta je isla u taj senzor i dodirni glavu snjom. pod kontaktom naravno i daj tom jazavcu koji ti je rekao da je knock senzor neka gleda koja ce se lampica upalit na instrument tabli. :DD:
od staklopera :DD:
-
e dobro , sad uzmi zicu sta je isla u taj senzor i dodirni glavu snjom. pod kontaktom naravno i daj tom jazavcu koji ti je rekao da je knock senzor neka gleda koja ce se lampica upalit na instrument tabli. :DD:
Nemam pojma....koja??
-
sta moram rec? pa idi probat. :sablja:
da pogodim, narancasto crna zica :ruganje:
-
sta moram rec? pa idi probat. :sablja:
da pogodim, narancasto crna zica :ruganje:
Auto je kod starog, ne mogu sad to pogledat, ti misliš na senzor ulja?
-
to je senzor temperature motora. nemogu rec vode kad ne mjeri vodu ali lampica se nalazi na skali od temperature vode. mjeri temperaturu aluminija i kad se pregrije upali lampicu.
-
Smisao toga na atmosfercu meni nikad nece biti jasan, ako i EGR na atmosfercu :joj: :joj:
Svi novi auti imaju knock senzor. Smisao toga je da centrala izregulira paljenje kad se osjete detonacije. Npr ako uspeš loše gorivo.
-
ma šta novi,mrtvi unić ima knock senzor, mono-motronic.. i da,regulira palenje,tjera ga u rano do detonativnog,pa ga pomiče po dva stupnja u kasnije do prestanka detonacija..
-
auti nove generacije, koji nemaju razvodnik...
-
Koja je njegova svrha onda na turbu, osim da mu isključi boost uslijed lošeg knocka? Pomicati paljenje mu sigurno ne može
-
Koja je njegova svrha onda na turbu, osim da mu isključi boost uslijed lošeg knocka? Pomicati paljenje mu sigurno ne može
Ja kontam samo bacanje u safe mod....drugo valjda ništa ne može.