Alfa Transaxle forum
Area Servizio => Elektronika => Autor teme: Interceptor - Pet 15:37:43 04.12.2009.
-
Mogu li staviti univerzalne kabele, silikonske ili moraju bit set baš za turbo iz kataloga? U čem je razlik aod motora do motora uopće?
-
-Možeš staviti koje očeš ,a imam ti ja nove BOSCH-ove oko 450,00kn ;)
-
Mogu za Twin Sparka kombinirati sa dva seta kablova od 1.6 IE ili moraju biti za Twin Spark?
-
Mogu za Twin Sparka kombinirati sa dva seta kablova od 1.6 IE ili moraju biti za Twin Spark?
Možeš i od opela stavit!!
Šta god paše, samo da su iste boje , to jako utječe na performanse!
-
Ako ne stavljaš originalne kabele, onda to kompeziraš sa time da gume napuniš sa dušikom. ;)
-
Ako ne stavljaš originalne kabele, onda to kompeziraš sa time da gume napuniš sa dušikom. ;)
:DD: :DD: :DD: :DD:
-
Možeš i od opela stavit!!
Šta god paše, samo da su iste boje , to jako utječe na performanse!
A zato je meni auto još neregistrirano, kabel od bobine je plavi, ostali su narančasti :DD::DD:
-
A zato je meni auto još neregistrirano, kabel od bobine je plavi, ostali su narančasti :DD::DD:
sto posto je do toga! stavi obadva naranđasta i pun gaaaasss!!!
-
Oba dva??????
Pa ja imam motor ispod haube, a ne fen :DD: :DD: :DD:
-
Oba dva??????
Pa ja imam motor ispod haube, a ne fen :DD: :DD: :DD:
krivo sam se izrazio! mislio sam da oba budu naranđasta! znam ja da ti imaš polumotor fali ti još 12 ventila da imaš zvijer! :DD: :DD: :DD:
-
Oba dva??????
Pa ja imam motor ispod haube, a ne fen :DD: :DD: :DD:
:DD: :DD: :DD: :DD: :DD: :DD: :tuga: :DD:
-
:DD: :DD: :DD: :DD: :DD: :DD: :tuga: :DD:
vidi ovog kočara :ruganje::ruganje::ruganje::ruganje:
-
kočar te napere ubrdo :ruganje: :ruganje:
-
kočar te napere ubrdo :ruganje: :ruganje:
imat ces priliku gledat kak mi voda curi iz zadnjih lampi :DD:
-
:DD: :DD: :DD: :tuga: :DD: :DD:
-
bumo vidli :zloco: