Alfa Transaxle forum
Transaxle forum => Naše Transaxle Alfe => Naša ostala vozila => Autor teme: pirc75 - Ned 22:30:11 03.05.2009.
-
evo nove pile koju sam danas doveza kuci ;) ;)
[privitak je izbrisao admin]
-
a di si prije napravija temu,tek san u kuću uša!! ;) ;)
auto ima stravičan zvuk,nisan moga virovati......ono je neka gadnaaaa muzika iz auspuha :nod: :nod: :slin: :slin:
-
Lijep Fijat
-
Sad mos na Alfiste,izda si sektu za tu kasetu
-
sad moz bez straha davat gasa kod maraske :ruganje:
-
sad moz bez straha davat gasa kod maraske :ruganje:
Ti ocito nisi vozija 155 V6
-
sta se tako pametno desava?
-
Sad mos na Alfiste,izda si sektu za tu kasetu
nisam ja nikoga izda :joj: :joj:
-
i ovo je uzeto od love sastrane.....a plan sa jednom 75 jos uvik stoji ;) ;)
-
ajd bar je alfin motor, i bar lici na alfu :ruganje:
-
:DD: :DD: :DD:
-
da si uzeo 16v dobio bi ban :DD:
-
zato sam i trazia ovo :DD: :DD:
-
da si uzeo 16v dobio bi ban :DD:
sutra cu stavit malo lipsih slika ;) ;)
-
Pa ti i kosilice za travu imaju vise pogleda nego vecina ne transaxle auta sta znaci da to nikoga ne zanima,sta je i logicno :DD: :DD: :DD:
-
ako tebe nezanima ...nekoga mozda zanima....
-
-Jeli vozi ovo auto??? :82:
-
-Jeli vozi ovo auto??? :82:
:zvizd: :zvizd: :zvizd: :zvizd:
vozit ce :DD: :DD:
-
:zvizd: :zvizd: :zvizd: :zvizd:
vozit ce :DD: :DD:
dotad se isplati na zvuku živiti!! :nod: :nod: :slin: :slin:
-
ako je stajao dugo, bolje promjeni remen da nebude :joj:
-
-Jesi ga doma donio??? Imam ti ja ono što fali!!! :DD:
-
koliko :82: :82: :82: :DD: :DD:
je kuci je ;) ;) ;)
aj rjesi mi to molim te
-
koliko :82: :82: :82: :DD: :DD:
je kuci je ;) ;) ;)
aj rjesi mi to molim te
-To si čuja da ču je ja uzet ,pa si požurio!!! :DD: :DD: Samo bi ja 3,0 ubacio!!! :nod: :nod:
-Za komad čemo se dogovorit !!! Neće biti puno!!! :nod:
-
-To si čuja da ču je ja uzet ,pa si požurio!!! :DD: :DD: Samo bi ja 3,0 ubacio!!! :nod: :nod:
-Za komad čemo se dogovorit !!! Neće biti puno!!! :nod:
jebig mocniji ste pa sam mora nesto smislit brzinski... :DD: :DD:
aj sutra se javi :drink: :drink: :drink:
i naravno dodi :drink: :drink:
-
kaze da nije 2.5 orginal u njoj....neko od 156...ali nevirujem..ili od 164 3.0...da nezna tocno ali da ce pitat ovog sto ju je radia
-
-Sve se vidi na bloku motora!!! :nod:
-
vidit cemo...bija je mrak a gleda sam je izvana ,odispod i svrsava na zvuk...doli su preinake na auspuhu
-
-Ma 2,5 je to auto sam ja gleda ima godinu dana,,,,, :D:
-
-Ma 2,5 je to auto sam ja gleda ima godinu dana,,,,, :D:
a neznam....uglavnom jebeno :slin: :slin: :slin:
-
od 156 nije sigurno, a ako je od 164 to pise na glavama.
-
od 156 nije sigurno, a ako je od 164 to pise na glavama.
neznam...nemam pojma dali pase uopce od 156...ko zna lik je cili mutan......
-
da je 156 bio bi 24v a ovaj to nije.
-
da bio bi 24v, a di si je kupia ?
-
-A u Zadru...........ima još par komada!! ;)
-
Di ih ima, u kakvom stanju?
-
-u voznom........ ;)
-
-u voznom........ ;)
mozda je odvezem sutra popodne kad dodem doma kod bare....
a da napravimo konbinaciju s mjenjacima ja i ti :82: :82: :hm: :hm:
:neznam: :neznam:
-
-A u Zadru...........ima još par komada!! ;)
imam kupca za jednu , ako je u dobrom stanju !?
-
-Nije isprid kuce,ali je kupljena!!!! :drink:
-Gledam je već par godina...i uvik da ču kupit jednu,pa evo je!! ;)
[privitak je izbrisao admin]
-
Ako nekoga zanima ona T:S: što sam stavio u ponudu, neka se javi, stavit ću koji dan slike, bit će stvarno povoljna
-
-Jeli ima kožu....i drveni volan :82:
-
Nema
-
Pozdrav ljudi jedno pitanje gdje se nalazi senzor vanjske temperature na 155 tici vani je -3 a meni pokazuje -25 :alfa:
-
a vjerojatno u retrovizoru
-
Pozdrav ljudi jedno pitanje gdje se nalazi senzor vanjske temperature na 155 tici vani je -3 a meni pokazuje -25 :alfa:
suvozacki retrovizor
-
Gledao sam desni retrovizor izvana ne vidi se ništa sve ravno da nije možda u prednjem braniku
-
Prednji branik ispod nosaca tablice
-
u tokiću na polici :joj:
-
u tokiću na polici :joj:
:DD: :DD: :DD: :DD:
-
Prednji branik ispod nosaca tablice
OK Pogledat ću Hvala.
-
Pitanje za alfa 75 ri. Neki dečko sa alfista ima prednju masku novi model unutarnji sat za 155 on je iz Rijeke da li znaš tko je to.Pozdrav
-
Pitanje za alfa 75 ri. Neki dečko sa alfista ima prednju masku novi model unutarnji sat za 155 on je iz Rijeke da li znaš tko je to.Pozdrav
može ponovo :82: nisam skužio pitanje baš...mislim,pitate dal znam tko u rijeci ima prednju masku za šta? i unutarnji sat za 155?
-
Za 155 treba mi maska koja dođe između prednjih svijetla i sat koji se nalazi ispod komandi klime
-
dobro, to kužim...a tko je taj lik?
-
dobro, to kužim...a tko je taj lik?
http://www.njuskalo.hr/karoserija-limarija/alfa-155-mehanika-limarija-oglas-3270592 (http://www.njuskalo.hr/karoserija-limarija/alfa-155-mehanika-limarija-oglas-3270592)
-
neam blage ko je to..ni mi malinska baš blizu :D:
ima bordo 155?
-
-Prodaje se ovo čudo.................pa ako koga zanima nek mi se javi!!!! :nod:
-
cjena i ima li papire?
-
-Ima papire a za cijenu se moramo dogovorit..........ako te bude zanimala!!